"Przyjaciółki" sezon 12. Inga bez środków do życia? Straci pracę i pokłóci się z Robertem! [CO SIĘ WYDARZY?]

Inga w 12. sezonie będzie musiała stawić czoła całkiem nowym wyzwaniom. Już nie chodzi o sercowe rozterki, ale o... środki na życie! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

Inga (Małgorzata Socha) ma za sobą trudne chwile. Wygląda na to, że jedna z bohaterek serialu "Przyjaciółki" zostanie bezrobotną samotną matką! Zwiastun 12. sezonu nie wróży jej niczego dobrego...

Zaręczyny, rozwód, choroba i dziecko w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [WIDEO]Zobacz więcej

Nie dość, że jej życie uczuciowe jest bardzo skomplikowane, to cały czas Gruszewska musi czuwać nad bezpieczeństwem swoich dwóch córek: nastoletniej Hani (Pola Figurska) i malutkiej Marysi. Co gorsza, Inga niedługo straci pracę!

Przez swój rzekomy romans z Adrianem Żółkowskim (Kamil Maćkowiak) Inga zostanie zwolniona z dotychczasowej posady. W tej sytuacji jej jedynym źródłem utrzymania okażą się alimenty płacone przez Andrzeja (Adam Adamonis) i Roberta (Krzysztof Wieszczek). Ten drugi nie będzie zadowolony z nowej sytuacji.

Zuza umrze? W 12. sezonie czeka ją walka z chorobą! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Pół roku temu zwolnili cię z banku. Poszukaj pracy, a nie żyjesz z alimentów! - powie Indze Robert w 12. sezonie.

Czy te słowa będą dla niej motywacją do walki o lepsze jutro, czy przez krytykę ze strony byłego kochanka Inga zupełnie się załamie? Mamy nadzieję, że Gruszewska jeszcze wyjdzie na prostą!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×