"Przyjaciółki" sezon 12. Joanna Kuberska dołączyła do obsady serialu Polsatu! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

Joanna Kuberska, to kolejna po Dominice Ostałowskiej gwiazda "M jak miłość", która dołączyła do obsady serialu "Przyjaciółki". Kogo zagra piękna blondynka? Co wydarzy się w jej wątku?

Multimedia

W 12. sezonie serialu "Przyjaciółki" zaroi się od gwiazd. Do obsady hitowej produkcji Polsatu dołączyli już Olgierd Łukaszewicz, który wcieli się bardzo zamożnego biznesmena Eryka, który najprawdopodobniej skradnie serce Doroty. W serialu wystąpi też gwiazda "Dziewczyn ze Lwowa", czyli Katarzyna Ucherska, która zagra pracownicę salonu "U Patrycji" oraz Dominika Ostałowska, która w "Przyjaciółkach" zagra prawniczkę i namiesza w życiu serialowej Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer).

Dominika Ostałowska namiesza w życiu Anki! Zagra czarny charakter? [WIDEO]Zobacz więcej

Na planie serialu "Przyjaciółki" pojawiła się również Joanna Kuberska, znana do tej pory z roli Julii Kryszak w "M jak miłość". Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem z Bartkiem Kasprzykowskim, czyli serialowym Pawłem, mężem Anki. Kogo zagra Joanna Kuberska w "Przyjaciółkach"?

Pewności na razie nie ma. Można jednak przewidywać, że zostanie nową współpracownicą Strzeleckiego, a znając jego słabość do młodszych kobiet, w tym wątku wiele może się wydarzyć!

Kim jest Joanna Kuberska?

Joanna Kuberska urodziła się w 1992 roku i jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu (2011) oraz Akademii Teatralnej w Warszawie (2017). Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku, gdy zaczęła grywać drobne epizody w serialach ("Na noże", "Ojciec Mateusz"), a także zagrała w niezwykle wymagającej oraz pełnej emocji etiudzie filmowej pt. "10 cm". W "M jak miłość" Joanna Kuberska po raz pierwszy pojawiła się pod koniec 2016 roku, gdy w odcinku nr 1266 wcieliła się w postać Julii Kryszak. Więcej informacji i zdjęć Joanny Kuberskiej znajdziecie w linku poniżej!

Joanna Kuberska - kim jest młoda gwiazda serialu? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×