"Przyjaciółki" sezon 12. Marek Bukowski nie odejdzie z serialu. Jasiek oświadczy się Zuzie i będzie wspierał w chorobie [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiele wydarzy się w wątku Zuzy. Po wielu miłosnych perypetiach w końcu zaświeci dla niej słońce. Jasiek - w tej roli Marek Bukowski - oświadczy się jej i zostanie przyjęty! Szczęście nie będzie jednak trwało długo.

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. od 6 września w Polsacie! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) pogodzi się z Jaśkiem (Marek Bukowski). Para będzie planowała nawet ślub, ale wtedy Zuza wyczuje w piersi guza...

Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Widzowie pamiętają, że to dzięki Stefie (Dorota Kolak) Zuza postanowiła spróbować poprosić o wybaczenie Jaśka, którego okłamywała w kwestii ojcostwa Grzesia (Henryk Marek Kalita). Zostawiła mu na biurku obrączki i wyznała miłość.

Teraz czas na ruch Jaśka. Mężczyzna wybaczy Zuzie kłamstwo, odnajdzie ją na jednej z imprez i poprosi o rękę! Zakochani będą przeżywać chwile szczęścia do czasu, aż Zuza wykryje w piersi guza. Markiewicz będzie musiała zmierzyć się z chorobą, która będzie ją wyniszczać. Jak zwykle będą przy niej przyjaciółki. Czy Jasiek także nie opuści jej w trudnych chwilach? Przekonamy się już wkrótce!

Wychudzona Anita Sokołowska na planie serialu. Co się stało? [ZDJĘCIA+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×