"Przyjaciółki" sezon 12. Roma Gąsiorowska odchodzi z serialu? "Będzie mi Was brakowało" [ZDJĘCIA]

Roma Gąsiorowska od dwóch sezonów wciela się w postać Wiki w serialu "Przyjaciółki". Aktorka opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcia sugerujące, że kończy swoją przygodę z produkcją Polsatu. Czy Wika zniknie z życia serialowych przyjaciółek?

Multimedia

Wika (Roma Gąsiorowska) to postać z serialu "Przyjaciółki", która zdążyła już sporo namieszać w życiu głównych bohaterek. Od kiedy w 11. sezonie dołączyła pojawiła się wśród przyjaciółek, sprowadza na nie same kłopoty. Nie potrafiła m.in. utrzymać w tajemnicy ciąży Patrycji, próbowała również poderwać Janka (Marek Bukowski). W ostatnim odcinku przed wakacjami 2018, Wika przyznała, że dopuściła się strasznego czynu.

Co ukrywa bohaterka grana przez Romę Gąsiorowską? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach! Aktorka opublikowała niedawno w mediach społecznościowych kilka zdjęć z ostatniego dnia zdjęciowego 12. transzy "Przyjaciółek". Czy będzie to ostatni sezon z jej udziałem?

Dziś kończę moją drugą transzę @przyjaciolkipolsat . Wika ( moja postać) znowu dała czadu . Fani :Zobaczycie wkrótce na małym ekranie . Ekipa :Bardzo wszystkim dziękuję za kolejne cudowne chwile z Wami 😜😱❤️🤭widzimy się niebawem.

Wika namiesza w 12. sezonie? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Wika nie zniknie z życia serialowych przyjaciółek. Przyjaciółki , będzie mi Was brakowało przez tych kilka miesięcy do następnej transzy - podpisała kolejną fotkę Gąsiorowska. Oznacza to, że "Przyjaciółki" doczekają się 13. sezonu, a postać Wiki będzie w serialu dalej obecna!

Cieszycie się?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×