"Przyjaciółki" sezon 12. Zaręczyny, rozwód, choroba i dziecko w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Czas na nowe odcinki "Przyjaciółek"! Ulubienice widzów Polsatu wracają na nasze ekrany już we wrześniu! Co się wydarzy? Jak potoczą się losy Zuzy, Patrycji, Ingi i Anki? Zobaczcie najnowszy zwiastun "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. od 6 września w Polsacie! - sprawdź program tv

Nowe odcinki serialu "Przyjaciółki" coraz bliżej. Telewizja Polsat zaprezentowała właśnie zwiastun zapowiadający nowy sezon przygód Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Ingi (Małgorzata Socha). Co się wydarzy?

Dominika Ostałowska namiesza w życiu Anki! Zagra czarny charakter? [WIDEO]Zobacz więcej

W "Przyjaciółkach" po wakacjach będzie sporo emocji. Wiadomo, że Patrycja wreszcie zdecyduje się rozstać z agresywnym Wiktorem (Paweł Deląg). - Jestem gotowa zamknąć ten etap w swoim życiu - powie przyjaciółkom. Dziewczyny nie będą kryły radości w związku z tym. Szczęście odnajdzie też Zuzę, która pogodzi się z Jaśkiem (Marek Bukowski). Wygląda na to, że para zaręczy się! Niestety, sielanka nie potrwa długo. Wkrótce Zuza wyczuje w piersi guza...

Anka będzie pomagać Julce (Nicole Bogdanowicz) przy dziecku. Dziewczyna nie będzie spełniać się w roli matki. - To ty chciałaś wnuka. Mogłam usunąć, ale to ty mnie namówiłaś - wyrzuci matce. Inga wciąż będzie szukać pracy. Z pomocą przyjdzie jej Robert (Krzysztof Wieszczek). Czy para na nowo zbliży się do siebie? Przekonamy się już wkrótce!

Zuza umrze? W 12. sezonie czeka ją walka z chorobą! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×