"Przyjaciółki" sezon 12. Zuza i Jasiek z dwójką dzieci! Spory przeskok czasowy w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy sezon "Przyjaciółek" będzie bardzo zaskakujący! Po raz pierwszy w historii serialu wejdziemy w świat Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji aż półtora roku później od tego, co wydarzyło się w ostatnim odcinku poprzedniej serii. Co się wydarzy?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" emocji nie zabraknie. W pierwszym odcinku 12. serii widzimy Zuzę (Anita Sokołowska), Ankę (Magdalena Stużyńska – Brauer), Ingę (Małgorzata Socha) i Patrycję (Joanna Liszowska) po półtora roku od czasu, gdy zakończyła się poprzednia transza. Czy życie bohaterek zmieniło się diametralnie?

Wzruszający ślub Zuzy i Jaśka! Chora Zuza będzie miała drugie dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zuza i Janek (Marek Bukowski) są bardzo szczęśliwi. Razem wychowują dwójkę dzieci! Co ciekawe, malutki Krzyś jest synkiem Janka, który przecież usłyszał od lekarzy, że jest bezpłodny. Zuza stara się godzić wszystkie obowiązki, te domowe z zawodowymi i niczego nie zawalić. Marzy jednak o chwili odpoczynku.

Wkrótce spadnie na nią wiadomość o chorobie - Zuza ma raka piersi. Przez kolejne odcinki będzie walczyć o powrót do zdrowia, a Jasiek będzie ją w tym mocno wspierał. - Nie będzie mowy o chwili zwątpienia ze strony Jaśka - wskazuje Anita Sokołowska. - Bardzo mi się też podoba to, że ta postać nie bała się przyznać, że się boi i nie wie co dalej - dodaje serialowa Zuza. Czy razem uda im się pokonać chorobę?

Wychudzona Anita Sokołowska na planie serialu. Co się stało? [ZDJĘCIA+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×