"Przyjaciółki" sezon 12. Zuza zmierzy się z najtrudniejszą jak dotąd próbą! Anita Sokołowska: Chcę pokazać, że można być w tym silnym [WIDEO]

Zuza w 12. sezonie "Przyjaciółek" choruje na raka piersi. Obarczona chorobą genetycznie musi zmierzyć się z najtrudniejsza jak dotąd próbą. Jak silna pani dyrektor sobie poradzi? Co o tym wątku mówi wcielająca się w Zuzę Anita Sokołowska?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Na początku 12 sezonu "Przyjaciółek" wydawało się, że Zuza (Anita Sokołowska) wreszcie odnalazła szczęście u boku Janka (Marek Bukowski), ma dwójkę dzieci oraz pracę, którą kocha. Nic nie mogło stanąć jej na drodze. A jednak.

Zuza ukrywa chorobę przed rodziną! Paweł wrócił do nałogu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza wyczuła zgrubienie w piersi i - wiedząc, że jest narażona na nowotwór ze względów genetycznych, udała się do lekarza. Wszyscy pamiętamy, że mama Zuzy, Stefa (Dorota Kolak) miała raka piersi, z którym udało się wygrać. - Nie podoba mi się ten guzek - usłyszała Zuza od lekarza, który dał jej skierowanie na biopsję. Podejrzenie raka rozbiło Zuzę. Była nerwowa, nieobecna i rozkojarzona. W końcu jednak poprosiła przyjaciółki, aby z nią były.

Anita Sokołowska podkreśla, że nowe odcinki będą dla Zuzy bardzo trudne. Dla niej, jako aktorki, to także wyjątkowe przeżycie.

Dla mojej postaci to bardzo trudny emocjonalnie sezon... Zuza będzie odkrywać siebie na nowo, a doświadczenie z którym się będzie musiała mierzyć w tym sezonie, zmieni jej system wartości i myślenie o życiu i świecie.

Wzruszający ślub Zuzy i Jaśka! Chora Zuza będzie miała drugie dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×