"Przyjaciółki" sezon 13. Anka wróci do Pawła, a Zuza przeżyje? Te zdjęcia wiele sugerują... [CO SIĘ WYDARZY+GALERIA]

Na wiosnę 2019 roku zapowiedziany jest nowy sezon serialu "Przyjaciółki". Aktorzy na portalach społecznościowych wstawiają nowe zdjęcia, dzięki którym możemy domyślać się, co się wydarzy... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" - ostatni odcinek 12. sezonu w czwartek, 22.11.2018 o 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od kiedy pojawiła się oficjalna informacja, że powstanie nowy sezon serialu "Przyjaciółki", fani nie mogą doczekać się pierwszych spojlerów. Sezon 12. wiele zmienił w życiu głównych bohaterek. Zuza (Anita Sokołowska) walczyła z rakiem, Inga (Małgorzata Socha) straciła pracę, faceta i sporo przytyła. Patrycja (Joanna Liszowska) rozstała się z mężem (Paweł Deląg), założyła swój własny salon fryzjerski, a Ania (Magdalena Stużyńska) wyrzuciła z domu Pawła (Bartek Kasprzykowski), który ma problem z alkoholem. A co wydarzy się w 13. sezonie?

Wzruszający ślub Zuzy i Janka w finale sezonu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fanów na pewno ucieszy informacja, że na planie "Przyjaciółek" pojawia się Anita Sokołowska. Oznacza to, że Zuza przeżyła i wygrała walkę z chorobą! W jej życiu pojawi się jednak nowa kobieta, grana przez Tamarę Arciuch. Nie wiadomo jednak, kim będzie ta postać, ale znając dotychczasowe role Tamary, może wiele namieszać!

Tamara Arciuch dołączyła do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na plan wróciła też Małgorzata Socha. Po urodzeniu trzeciego dziecka, aktorka zachwyca szczupłą figurą, dlatego możemy spodziewać się, że jej bohaterka, Inga, też schudnie. Wielkim zaskoczeniem jest jednak zdjęcie opublikowane przez Joannę Liszowską. Aktorka pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek" z małym dzieckiem. Czy to oznacza, że Patrycja wróci do Wiktora i będą mieli razem dziecko? A może to niemowlę jest dzieckiem Wiki (Roma Gąsiorowska)?

Więcej zdradził Bartek Kasprzykowski, który opublikował zdjęcie z sypialni Strzeleckich! Oznacza to, że para jest na najlepszej drodze, aby się pogodzić. Zaś Dorota, grana przez Agnieszkę Sienkiewicz, podobno porzuci świat nieruchomości na rzecz działu urodowego.

Na więcej potwierdzonych informacji, trzeba będzie poczekać parę miesięcy. Jednak wciąż możemy raczyć się ostatnimi odcinkami 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Oglądajcie koniecznie!

Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×