"Przyjaciółki" sezon 13. Dorota wpadnie w depresję po rozstaniu z Erykiem? Agnieszka Sienkiewicz ujawnia pierwsze szczegóły!

Co czeka przebojową Dorotę w 13. sezonie "Przyjaciółek"? Czy przebojowa pani bizneswoman wpadnie w depresję po rozstaniu z Erykiem, do którego doszło w finale 12. sezonu? Agnieszka Sienkiewicz ujawniła w tej kwestii pierwsze szczegóły!

Multimedia

Finał 12. sezonu "Przyjaciółek" okazał się szczególnie bolesny dla Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Kobieta widząc szaleństwa młodej córki męża (Olgierd Łukaszewicz) - Adeli (Julia Konarska), zrozumiała, że nie żyje pełnią życia. Po trudnej, ale pełnej zrozumienia rozmowie z Erykiem, Dorota razem z córką (Zoja Szymczyk) wyprowadziła się od męża.

Jak potoczą się losy ambitnej kobiety w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? Sytuacja, w jakiej znajdzie się Dorota w 13. sezonie udowodni jej, że pieniądze szczęścia w życiu nie dają. Po rozstaniu z Erykiem przebojowa dotąd pani bizneswoman będzie bowiem borykała się z samotnością.

Nie mogę za wiele zdradzić, ale będzie to oczywiście miało na nią wpływ. Mimo że niekiedy była oceniana stereotypowo - że była z Erykiem wyłącznie dla korzyści finansowych - to myślę, że była do niego mocno przywiązana i że był to mężczyzna bliski jej sercu. Będzie szukała substytutów jego towarzystwa i miłości w sobie tylko zrozumiały, niekiedy dziwny sposób… - zdradziła Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z Michałem Pogodowskim.

Jak skończył się 12. sezon? Sprawdź, co wydarzyło się u Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czego jeszcze widzowie mogą się spodziewać po Dorocie w 13. sezonie „Przyjaciółek”?

Dorota często wywołuje uśmiech na twarzy widza. Mam nadzieję, że jej perypetie, postawy i problemy będą także w kolejnych odcinkach bawiły oglądających „Przyjaciółki”. Wierzę, że to się udało - dodała aktorka.

Czekacie na nowe odcinki serialu "Przyjaciółki"? Premierowe odcinki już wiosną na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Mika (gość)

    A Inga gdzie?

    20.01.2019 16:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×