"Przyjaciółki" sezon 13. Inga ma nowego kochanka! Pozna też jego matkę! [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że w nowym sezonie Inga w końcu wyjdzie na prostą! W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające, że w kolejnej transzy będzie miała nowego kochanka! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Wszystko wskazuje na to, że przyszły sezon serialu "Przyjaciółki" będzie dla Ingi (Małgorzata Socha) o wiele szczęśliwszy niż poprzedni. Gruszewska, która w 12. serii straciła pracę, faceta (Krzysztof Wieszczek) i przybrała na wadze, przeszła trudne chwile. Teraz dowiadujemy się, że zła passa się w końcu odwróci! Inga zadba o siebie - zmieni fryzurę i schudnie. Będzie też miała szansę na nową miłość!

Mateusz Janicki dołączył do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiadomo już, że w nowym sezonie w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, którego zagra Mateusz Janicki. Sam aktor, o nowej postaci mówił tak:

Zagram Marcina, nowego mężczyznę w życiu Ingi. To postać, jakiej nigdy nie grałem. Jest niestandardowa. Jego znajomość z Gruszewską będzie na początku luźna, pozbawiona głębszych emocji.

Mateusz Janicki niedawno podzielił się z fanami zdjęciami, które wyraźnie mówią nam, że znajomość Marcina i Ingi nie będzie tylko przyjaźnią. Para pójdzie ze sobą do łóżka!

Co ważne, nie będzie to jednak pozbawione wartości, ponieważ Marcin przedstawi kochankę swojej matce (Dorota Nowakowska)!

Czy Inga znajdzie w końcu prawdziwą miłość i będzie szczęśliwa? Przekonamy się już wiosną, w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki"!

Znana aktorka zagra w nowym sezonie! Będzie kochanką Pawła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×