"Przyjaciółki" sezon 13. Inga seksbombą! Wpadnie w wir randek i... medycyny estetycznej! [CO SIĘ WYDARZY]

Inga w "Przyjaciółkach" stała się seksbombą! W nowym, 13. sezonie serialu Polsatu wpadnie w wir randek i... medycyny estetycznej! Sprawdźcie, jak będzie się prezentować!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. od czwartku, 28.02.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Cztery wspaniałe przyjaciółki powracają w najnowszym, 13. sezonie przebojowego serialu Polsatu. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) już nie raz udowodniły, że licealna przyjaźń nie rdzewieje. Ocierają sobie nawzajem łzy, ale też razem świętują chwile szczęścia, przychodzą z pomocą w najcięższych czasach, a gdy trzeba - nie szczędzą ostrych słów reprymendy, przede wszystkim jednak te kobiety mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Nic nie jest w stanie ich rozdzielić!

Paweł kocha inną, a Patrycja zajmie się dzieckiem Wiki! Zobacz zwiastun nowych odcinków!Zobacz więcej

W pierwszym odcinku najnowszej serii, po zmaganiach z nadwagą, Inga odzyskuje dawną figurę i staje się seksbombą! Głównym zajęciem zaprzątającym jej głowę są coraz to nowe zabiegi medycyny estetycznej. Wraca też do gry jeśli chodzi o życie towarzyskie. Wpada w wir randek…

Inga pozna wielu nowych mężczyzn, ale jeden z nich zagości w jej życiu na nieco dłużej. Z Maksem (Mateusz Janicki) połączy ją coś więcej niż seks. Czy jest szansa na poważny związek? Co na to ojcowie dzieci Ingi - Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek)? Przekonamy się już wkrótce!

Jasiek zdradził Zuzę, gdy ona leczyła się w USA! Zuza wda się w romans z lekarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×