"Przyjaciółki" sezon 13. Inga stanie na nogi i znajdzie nową miłość? Ogromna metamorfoza w nowych odcinkach! [ZDJĘCIA]

Wiadomo już, że "Przyjaciółki" powrócą z 13. sezonem. Wiosną 2019 r. będziemy mogli oglądać nowe odcinki, w którym pojawi się zupełnie odmieniona Inga. Zacznie nowe życie?

Multimedia

Inga (Małgorzata Socha) w "Przyjaciółkach" przechodziła ostatnio trudny czas. Rozstała się z Robertem (Krzysztof Wieszczek), straciła pracę i sporo przytyła. Wszystko to miało związek z prywatnym życiem wcielającej się w Ingę Małgorzaty Sochy, która w czasie nagrań 12. sezonu była w ciąży.

Jak skończył się 12. sezon? Sprawdź, co wydarzyło się u Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach zobaczymy całkiem odmienioną Ingę, która wróci do dobrej formy. Schudnie i znajdzie pracę. Znowu będzie więc niezależna finansowo od swoich byłych partnerów. Da się jednak wciągnąć w sprawy Andrzeja (Adam Adamonis). Wygląda na to, że były mąż Ingi przestanie się uganiać za młodszymi dziewczynami. Czy zacznie zbliżać się Ingi i byli małżonkowie spróbują wspólnego życia na nowo?

Tego nie wiadomo. Z publikowanych przez aktorów zdjęć widać jednak, że nadchodzi dobry czas dla Ingi. Czy w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna? Czekamy na nowe wieści z planu "Przyjaciółek"!

Tamara Arciuch dołączyła do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×