"Przyjaciółki" sezon 13. Jasiek zdradził Zuzę, gdy ona leczyła się w USA! Zuza wda się w romans z lekarzem? [CO SIĘ WYDARZY]

Kolejna zdrada w "Przyjaciółkach"! Chora na raka Zuza wyjechała na terapię do Stanów Zjednoczonych, a w tym czasie Janek ją zdradził! Jak do tego doszło? Czy Zuza dowie się o wszystkim? Sprawdź, co się wydarzy w 13. sezonie "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. od czwartku, 28.02.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) zachorowała na raka i jest był bardzo poważny. W dniu ślubu z Jaśkiem (Marek Bukowski) ledwo trzymała się na nogach. Ukochany zaniósł ją wtedy na rękach do ogrodu, gdzie odbył się ich ślub. Kiedy wydawało się, że nie ma już nadziei, Zuza udała się na eksperymentalną terapię do USA.

Koniec zdjęć do nowych odcinków! Co się wydarzy? Kiedy premiera?Zobacz więcej

W 147. odcinku "Przyjaciółek" Zuza po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych czuje się jak gość we własnym domu. Wszystko się tu zmieniło a dzieci prawie jej nie poznają. Długo wyczekiwany przez Jaśka dzień powrotu ukochanej kończy się dla obojga kłótnią... Mimo wszystko, Zuza może liczyć na przyjaciółki.

Wkrótce okaże się jednak, że jej życie małżeńskie wisi na włosku. Podczas jej nieobecności Jasiek robił wszystko, aby było go stać zarówno na kosztowną terapię Zuzy, jak i utrzymanie rodziny w Polsce. Poznał kobietę sukcesu, Darię (Tamara Arciuch), z którym połączyło go coś więcej niż przyjaźń. Jasiek zdradził Zuzę! - Ona jest super. Nie dowie się o tym, co się stało między nami. Możesz być spokojny - powie tajemnicza blondynka po spotkaniu z nim i z Zuzą. Co będzie dalej? Czy Zuza dowie się o zdradzie? Czy to popchnie ją w ramiona innego mężczyzny? Jaką rolę odegra w tym przystojny lekarz, Chris (Łukasz Konopka)? Przekonamy się wkrótce!

Wyleczona Zuza kusi Janka podczas drugiej nocy poślubnej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Klaudia (gość)

  Interesuje mnie torebka, którą trzyma Anita Sokołowska... Czy ktoś wie co to za marka?

  29.03.2019 21:44
 • Zuza (gość)

  Zuza to zwykla dziwka.

  27.03.2019 19:47
 • Onaaa (gość)

  Oczywiście że tak 😊

  24.03.2019 23:42
 • August (gość)

  Przecież te przyjaciółki to już starsze baby,a tylko seks im w głowach i nie tylko.To normalne?

  11.02.2019 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×