"Przyjaciółki" sezon 13. Koniec zdjęć do nowych odcinków! Co się wydarzy? Kiedy premiera?

Zakończyły się zdjęcia do nowych odcinków "Przyjaciółek"! Anka, Inga, Patrycja i Zuza powrócą wiosną na antenę Telewizji Polsat. Kiedy zobaczymy 13. sezon?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. od czwartku, 28.02.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przed nami kolejny, 13. już sezon "Przyjaciółek" w Telewizji Polsat. Zobaczymy kontynuację losów uwielbianych przez widzów Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Ingi (Małgorzata Socha) oraz Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Każda z nich jest w ważnym momencie życia i rozwój wydarzeń może podążyć w zaskakujących kierunkach.

Jak skończył się 12. sezon? Sprawdź, co wydarzyło się u Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiadomo już, że w nowych odcinkach Patrycja będzie zbierać się po traumie związanej z wypadkiem, do którego doprowadziła ciężarna Wika (Roma Gąsiorowska). Wciąż nie jest pewne, co będzie z dzieckiem dawnej przyjaciółki i jak dalej potoczą się losy Wiktora (Paweł Deląg). Na pewno na ekranie obecny będzie Adam (Jan Wieczorkowski) - były partner Wiki. Zuza będzie uczyć się żyć na nowo po przebytej chorobie. U jej boku będzie oczywiście Janek (Marek Bukowski), ale czy nie dojdzie do jakichś komplikacji?

Anka jak zwykle będzie mieć problemy z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Na jej drodze pojawi się nowa kobieta, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Nie jest jednak pewne, komu nowa bohaterka pokrzyżuje szyki najbardziej. Inga przejdzie natomiast metamorfozę - w końcu stanie na nogi i zacznie układać sobie życie. Pozna też nowego mężczyznę - Marcina (Mateusz Janicki). Ich znajomość na początku będzie bardzo niewinna, później jednak zacznie nabierać rumieńców. Z kolei Dorotka, która postanowiła odejść od Eryka (Olgierd Łukaszewicz) po raz kolejny przekona się, że pieniądze szczęścia w życiu nie dają. Co jeszcze spotka serialowe "Przyjaciółki"? Przekonamy się już wkrótce!

Ogromna metamorfoza jednej z bohaterek w nowych odcinkach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ANNA DERESZOWSKA (gość)

    KRYSTIAN WIECZOREK

    10.02.2019 20:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×