"Przyjaciółki" sezon 13. Wika zabije Patrycję? Co z dzieckiem Wiki? Kiedy premiera nowych odcinków serialu? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami wielki finał 12. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Jak na finał przystało emocji nie brakowało! Czy Anka postanowi ułożyć sobie życie na nowo? Będzie się działo również w życiu Patrycji, natomiast wszystkich widzów na pewno uspokoi fakt, że Anita Sokołowska wróciła na plan serialu, co oznacza, że Zuza przeżyła. Co się wydarzy w 13. sezonie "Przyjaciółek"? Kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Multimedia

"Przyjaciółki" w każdy czwartek o 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 146. odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) wspierają Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) w trudnych chwilach. Po ciężkim doświadczeniu, jakie spotyka Ankę, okazuje się, że nic nie jest, takie jakie mogło się wydawać. Wika (Roma Gąsiorowska) nie jest zadowolona z powrotu Wiktora (Paweł Deląg) do Patrycji, coś knuje. Rozgoryczona wyjawia Patrycji długo skrywaną tajemnicę. Zuza (Anita Sokołowska) jest coraz bardziej osłabiona chorobą...

"PRZYJACIÓŁKI" 13. SEZON - CO SIĘ WYDARZY?

Właśnie w ten sposób zakończył się 12. sezon "Przyjaciółek", więc widzowie pozostają w wielkiej niepewności. Jako, że na plan nowych odcinków serialu powróciła Anita Sokołowska, raczej można być spokojnym o przyszłość Zuzy - bohaterka przeżyje. Ale jak dalej będzie układać się jej życie? Tego nie wiemy, poza tym, że na jej drodze pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Będzie przyjaciółką czy wrogiem?

Co wydarzy się w 13. sezonie? Te zdjęcia wiele sugerują... [GALERIA]Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że do Pawła (Bartek Kasprzykowski) powróci Anka. To para, która stale przeżywa wzloty i upadki, ale widzowie nieustannie im kibicują. Czy 13. sezon "Przyjaciółek" przyniesie im w końcu upragnione szczęśliwe chwile?

Arcyciekawie zapowiada się wątek Patrycji. W ostatnim odcinku 12. sezonu Patrycja i Wiki będą mieć wypadek samochody. Rozzłoszczona Wiki, która nie może pogodzić się, że Wiktor, będący ojcem jej dziecka, powrócił do Patrycji, będzie chciała się zemścić. Mówiąc wprost - postanowi zabić Patrycję. Wciśnie pedał gazu do dechy i spowoduje wypadek samochodowy! Czy kobiety przeżyją? Wszystko wskazuje na to, że wypadek przeżyje tylko Patrycja. Wiki umrze w szpitalu, gdzie lekarze zdołają jedynie uratować życie jej dziecka, którym po wszystkim zajmie się... Patrycja!

KIEDY PREMIERA 13. SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"?

Nowych odcinków "Przyjaciółek" należy spodziewać się wiosną 2019 roku w telewizji Polsat.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×