"Przyjaciółki" sezon 13. Wyleczona Zuza kusi Janka podczas drugiej nocy poślubnej! Ktoś spróbuje zniszczyć ich związek? [CO SIĘ WYDARZY]

Zuza w "Przyjaciółkach" nie umrze! Wiadomo już, że zostanie wyleczona i teraz przyjdzie czas na nadrabianie tego, co ominęło ją w czasie choroby. Czy ktoś stanie na drodze jej szczęścia z Jankiem? Sprawdź, co czeka Zuzę w 13. sezonie "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 13. od czwartku, 28.02.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W poprzedniej transzy "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) zmagała się z chorobą. Dowiedziała się, że ma raka piersi i całą energię musiała poświęcić walce o powrót do zdrowia. Chwilami było jej bardzo ciężko, ale zawsze mogła liczyć na przyjaciółki i na Jaśka (Marek Bukowski), z którym - mimo braku sił - wzięła wzruszający ślub.

Jak skończył się 12. sezon? Sprawdź, co wydarzyło się u Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowe odcinki "Przyjaciółek" to nowa Zuza z nową energią. Okaże się, że dzięki eksperymentalnej terapii udało się pokonać raka. Nowe życie Zuza będzie zawdzięczała lekarzowi, w którego wcieli się Łukasz Konopka. Dzięki niemu znowu będzie mogła cieszyć się z życia. Szczęśliwy będzie również Janek, który przypomni, że nie mieli miesiąca miodowego oraz zaproponuje, aby powtórzyli noc poślubną. Zuza oczywiście nie będzie miała nic przeciwko i podczas romantycznego wieczoru pojawi się w seksownej bieliźnie, kusząc męża.

Wygląda jednak na to, że nie wszystko będzie szło gładko. W życiu Janka pojawi się kobieta z przeszłości - Daria (Tamara Arciuch). Na pierwszy zwiastunie 13. sezonu widzimy Janka na spotkaniu z nią. - Ona jest super. Nie dowie się o tym, co się stało między nami. Możesz być spokojnie - mówi blondynka. O co chodzi? Co ma na myśli nowa bohaterka? Przekonamy się wkrótce!

Ogromna metamorfoza jednej z bohaterek w nowych odcinkach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×