"Przyjaciółki" sezon 14. Kolejny kryzys w związku Zuzy? Jasiek zostawi ją samą z dziećmi! [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnym sezonie "Przyjaciółek" Zuza nie będzie potrafiła poradzić sobie z dziećmi. Zostanie sama, bo Jasiek wyjedzie do pracy w Gdańsku! To kolejny kryzys? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. od czwartku, 5.09.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) i Jasiek (Marek Bukowski) przechodzili duży kryzys w swoim małżeństwie. Wszystko dlatego że oboje dopuścili się zdrady! Na szczęście w końcu się pogodzili, ale niestety nie na długo.

Inga dowie się, że Maks żeni się z inną! Jak zareaguje?Zobacz więcej

W kolejnych odcinkach serialu Zuza i Janek będą mieli coraz mniej czasu dla siebie. Wszystko dlatego że Jasiek zacznie pracować w Gdańsku, a w domu będzie pojawiał się tylko na weekendy. Wszystkie obowiązki rodzicielskie spadną więc na Zuzę. Będzie jej trudno poradzić sobie w nowej sytuacji, ale na ratunek, jak zawsze, przybędzie Dagmar (Marcin Korcz). Mężczyzna marzy o własnych dzieciach i świetnie odnajdzie się w roli "zastępczego taty". Jednak gdy Jasiek wróci do domu zacznie być zazdrosny o relacje Dagmara z jego synami…

Niedługo później w ich życiu pojawi się brat Janka, Igor (Stefan Pawłowski), który nieźle namiesza! Zuzę i Janka czeka kolejny kryzys?

Wszystkie odcinki "Przyjaciółek" i "Zawsze warto" online! Gdzie obejrzeć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Przyjaciółki" sezon 14. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×