"Przyjaciółki" sezon 14. Maria Pawłowska dołączyła do obsady! Jej postać namiesza w życiu Patrycji? [CO SIĘ WYDARZY]

Poznajemy coraz więcej szczegółów 14. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Okazuje się, że do obsady dołączyła Maria Pawłowska, aktorka znana z "M jak miłość"! Kogo zagra? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. jesienią 2019, w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Choć na nowe odcinki "Przyjaciółek" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, to jednak znamy już coraz więcej szczegółów kolejnego, 14. sezonu serialu. Do obsady dołączą nowi bohaterowie, którzy nieźle zamieszają w życiu tytułowych przyjaciółek!

Zuza i Jasiek pogodzili się, ale czy na długo? Postać Stefana Pawłowskiego namiesza!Zobacz więcej

Wiemy już, że w życiu Zuzy (Anita Sokołowska) pojawi się nowa postać, grana przez Stefana Pawłowskiego, która podobno sporo namąci! Teraz dowiadujemy się, że nie będzie to jedyny nowy bohater, ponieważ na w "Przyjaciółkach" zagra także Maria Pawłowska, znana najbardziej z roli Ani w "M jak miłość", byłej dziewczyny Marcina (Mikołaj Roznerski). Pojawi się w wątku Patrycji (Joanna Liszowska) i wcieli się w rolę niani jej dzieci. Okaże się, że bohaterka ta skrywa też pewien sekret...

Wystąpię w 14. sezonie "Przyjaciółek", gdzie, chyba już tradycyjnie, moja postać bardzo namiesza. (...) Bedę opiekunką, którą Patrycja, zobaczymy, czy słusznie, zatrudni do opieki nad dziećmi. Ta moja opiekunka też ma zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem - powiedziała aktorka dla "party.pl".

Jakie kłopoty przyniesie Patrycji nowa opiekunka? Poderwie jej męża (Paweł Deląg), a może nie dopilnuje dzieci? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce!

Paweł przeżyje katastrofę samolotu! Czy rodzina Strzeleckich pogodzi się w nowych odcinakch?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Trafic (gość)

    Taka aktorka to nie ptzymietzając "Slauch i mietła"

    01.06.2019 17:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×