"Przyjaciółki" sezon 14. Maria Pawłowska na pierwszych zdjęciach z serialu! Jej bohaterka namiesza w życiu Patrycji i Wiktora? [CO SIĘ WYDARZY]

Trwają ostatnie szlify nad 14. sezonem serialu "Przyjaciółki". Tym razem w obsadzie polsatowskiego hitu znalazła się także Maria Pawłowska, której bohaterka może mocno namieszać w życiu Patrycji i Wiktora... Sprawdźcie, co wydarzy się w 14. sezonie "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. jesienią 2019, w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W kolejnym, już 14. sezonie serialu „Przyjaciółki”, do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Inga wróci do Andrzeja? Były mąż znów się do niej zbliży!Zobacz więcej

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej.

Zobaczcie, jak Maria Pawłowska prezentuje się na pierwszych zdjęciach z planu "Przyjaciółek 14"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×