"Przyjaciółki" sezon 14. Patrycja znów będzie ofiarą przemocy? Tym razem to nie będzie sprawka Wiktora... [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Liszowska zdradziła kolejne szczegóły dotyczące 14. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Czy znów ktoś ją skrzywdzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. jesienią 2019, w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Życie nie oszczędza Patrycji (Joanna Liszowska), która co chwilę musi mierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu. Nie inaczej będzie w nowym sezonie, co potwierdza zdjęcie, które Liszowska opublikowała na swoim Instagramie:

Charakteryzacja aktorki ujawnia wyraźne ślady pobicia lub innego tragicznego zdarzenia. Liszowska zdradziła jednak, że tym razem sprawcą może nie być Wiktor (Paweł Deląg), a z całą sprawą może być powiązana jej teściowa Ela (Elżbieta Jarosik) lub inna osoba bliska sercu Patrycji... Ela początkowo słabo dogadywała się z synową, lecz później ich relacje znacznie się poprawiły. Czy teściowa mogłaby ją skrzywdzić?

Aby poznać dalsze losy bohaterek serialu "Przyjaciółki", fani muszą uzbroić się w cierpliwość! Nowe odcinki już jesienią!

Joanna Liszowska w krótkich włosach zaśpiewała "Into U" na dachu budynku w Warszawie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×