"Przyjaciółki" sezon 14. Paweł przeżyje katastrofę samolotu! Czy rodzina Strzeleckich pogodzi się w nowych odcinakch?

W ostatnim odcinku serialu "Przyjaciółki" dowiedzieliśmy się, że Paweł brał udział w bardzo poważnym wypadku lotniczym! Na całe szczęście bohater powróci w 14. sezonie! Co go czeka?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. jesienią 2019, w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku 13. sezonu serialu "Przyjaciółki" dowiedzieliśmy się, że samolot, którym leciał Paweł (Bartek Kasprzykowski) rozbił się w okolicach Paryża. Media podały przerażającą liczbę ośmiu ofiar śmiertelnych...

Rodzina Strzeleckiego, a wraz z nią wszyscy fani "Przyjaciółek", zaczęła się zastanawiać, czy wśród nich jest także Paweł! Producenci serialu postanowili pozostawić widzów w stanie niepewności, ale już teraz można powiedzieć, że mąż Anki (Magdalena Stużyńska) najprawdopodobniej przeżyje wypadek. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia z Instagrama:

Ze zdjęcia wynika, że Bartek Kasprzykowski bierze udział w zdjęciach do 14. sezonu serialu! Nie wiemy jednak, jak poważne będą jego rany i jak to traumatyczne doświadczenie wpłynie na jego życie. Miejmy nadzieję, że dzięki tej tragedii rodzina Strzeleckich przewartościuje pewne sprawy, a Anka i Paweł ostatecznie się pogodzą!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×