"Przyjaciółki" sezon 14. Zuza i Jasiek pogodzili się, ale czy na długo? Postać Stefana Pawłowskiego namiesza!

Zuza i Jasiek pogodzili się w ostatnim odcinku 13. sezonu "Przyjaciółek", ale czy na długo? Co czeka bohaterki serialu Polsatu w nowej serii, która właśnie powstanie?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. jesienią 2019, w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku 13. sezonu serialu "Przyjaciółki" Janek (Marek Bukowski) wciąż podejrzewał, że Zuza (Anita Sokołowska) utrzymuje potajemnie kontakt z Chrisem (Łukasz Konopka). Przeszukał nawet jej pocztę i znalazł wiadomość, którą wziął za dowód jej dalszych zdrad. Po przeczytaniu na głos, na prośbę Zuzy, musiał jednak przyznać, że nie miał racji i bezpodstawnie podejrzewał żonę.

Serial od 7 lat na antenie! Jak przez lata zmieniały się Anka, Inga, Zuza i Patrycja? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Ostatecznie Zuza i Janek pogodzili się. Po namiętnych chwilach w łóżku, Janek zaprowadził ukochaną do ogrodu, w miejsce, w którym złożyli sobie przysięgę małżeńska. Powiedział jeszcze raz:

Zuza, stoi przed tobą Jan, głupi facet, ale o dobrym sercu. I kocha cię jak wariat. Czasem go ochrzań, czasem daj mu w pysk, ale trzymaj go za rękę do końca, bo on chce być z tobą do końca życia.

Zuza także powtórzyła swoją przysięgę i oboje utonęli w objęciach. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa ich sielanka. Ekipa "Przyjaciółek" pracuje już na planie nowej serii, a do obsady dołączył Stefan Pawłowski. Sama Anita Sokołowska, czyli serialowa dyrektor Markiewicz przyznała, że jego bohater namiesza w tym wątku.

Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

"Przyjaciółki" - jak skończył się 13. sezon?

Patrycja (Joanna Liszowska) otrzymła wyniki badań Wiktora (Paweł Deląg) na ojcostwo dziecka Wiki (Roma Gąsiorowska), ale zwlekała z otwarciem. Wiktor wyjechał do Niemiec, by szukać Klary (Maja Sliwińska). Patrycja przez przypadek pomyliła leki uspokajające z nasennymi i konieczna była interwencja ratowników. Później dowiedziała się, że Wiki nie żyje. Wiktor wrócił i zobaczył kopertę z wynikami badań, ale razem z Patrycją postanowili, że nie otworzą jej. - Klara jest moją córką i oddam za nią życie - powiedział.

Maks (Mateusz Janicki) pomógł Indze (Małgorzata Socha) odebrać Hanię (Pola Figurska) ze szkoły. Widział, jak córka potrafi być opryskliwa dla mamy. Bezsilna Inga nie miała nawet pomysłu na karę dla córki. Maks podpowiedział, że mogłaby zostać wolontariuszką na jego oddziale. Z kolei Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zdemaskowała Marcina (Mateusz Rzeźniczak) i zabrała go policja.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) spędziła z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) upojną noc. Bardzo cieszyła się na pierwszy lot do Paryża, została jednak okradziona przed bankiem i straciła wszystkie dokumenty. W ostatnim momencie okazało się, że "uczciwy złodziej" zwrócił dokumenty i może wrócić do swoich planów. Ostatecznie spóźniła się jednak na samolot. Julka (Nicole Bogdanowicz) powiedziała jej jednak, że Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) poleciał do Paryża, aby zrobić jej niespodziankę. W telewizji usłyszały, że samolot rozbił się!

Magda i Kinga czy Wysocka i Białach? Oto najpiękniejsze przyjaźnie w polskich serialach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×