"Przyjaciółki" sezon 14. Zuza znowu będzie cierpieć! Czeka ją nawrót choroby czy problemy w życiu prywatnym? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza znowu będzie cierpieć! Co się stanie? Czy to nawrót choroby czy może problemy w małżeństwie? Sprawdźcie, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. od września w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ostatnim sezonie "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) przeżyli prawdziwą bitwę o swoje małżeństwo. Zdrady obojga małżonków sprawiły, że nie potrafili już sobie zaufać i ich związek zawisnął na włosku. Na szczęście w finale sezonu znowu się pogodzili!

Zuza rzuci posadę w banku i zacznie pracować na zmywaku?! Zobacz więcej

Niestety wygląda na to, że w nowym sezonie los nie będzie oszczędzał tej bohaterki serialu. Anita Sokołowska, serialowa Zuza, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w złym stanie - rozmazany makijaż, nieuporządkowana fryzura i smutne spojrzenie sugerują, że Markiewicz znowu będzie cierpieć! Sama aktorka zasugerowała, że chodzi o kaca, a fani od razu zaczęli spekulować, że nie chodzi o przedawkowanie alkoholu, a o kaca moralnego! Co więcej, aktorka nie zaprzeczyła tym domysłom!

Czy Zuza znowu zdradzi męża? Wiemy już, że w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna...

Stefan Pawłowski na planie serialu! Zagra brata Janka! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Zawsze warto" zastąpi "Przyjaciółki"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×