"Przyjaciółki" sezon 14. Zwiastun nowych odcinków! Nowa rywalka Patrycji, brat Janka i ciężkie chwile Anki! [CO SIĘ WYDARZY]

Już od 5 września na antenie Polsatu będzie można śledzić czternastą serię przebojowych "Przyjaciółek"! Co wydarzy się u Ingi, Anki, Patrycji i Zuzy? Zobacz oficjalny zwiastun serialu!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 14. od czwartku, 5.09.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

"Przyjaciółki" od pierwszego sezonu cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Patrycji (Joanna Liszowska), a w nowym sezonie na pewno ich nie zabraknie! W nowych odcinkach do obsady dołączają również nowi aktorzy: Maria Pawłowska i Stefan Pawłowski.

Stefan Pawłowski na planie serialu! Zagra brata Janka! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

W czternastym sezonie życie nie oszczędzi Anki i jej bliskich. Strzeleccy będą musieli poradzić sobie z wyjątkowo trudną sytuacją. Relacje między Wiktorem (Paweł Deląg) i Patrycją znacznie się ochłodzą, a pojawienie się w ich życiu Kaliny (Maria Pawłowska) - młodej i atrakcyjnej dziewczyny, którą zatrudnią jako nianię, na pewno nie pomoże w odbudowywaniu ich małżeństwa. Zuza i Janek (Marek Bukowski) będą mieli coraz mniej czasu dla siebie. On ze względu na swoją pracę w Gdańsku w domu będzie pojawiał się tylko w weekendu, a Zuza będzie pochłonięta karierą zawodową i obowiązkami rodzicielskimi. Pewnego dnia w ich domu pojawi się znienawidzony brat Janka - Igor (Stefan Pawłowski). Inga będzie przekonana, że już nic nie czuje do byłego partnera (Mateusz Janicki) do momentu, gdy dowie się, że ten niedługo bierze ślub.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz.

Patrycja wynajmie detektywa, by śledził Wiktora! Odkryje, że mąż ma romans? Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Przyjaciółki" sezon 14. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×