"Przyjaciółki" sezon 15. Małgorzata Socha: "U Ingi będzie się dużo działo! Ale czy wybrankiem jej serca będzie Maks?"

Trwa emisja 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Mieliśmy okazję pojawić się na planie hitu telewizji Polsat, gdzie porozmawialiśmy z Małgorzatą Sochą. Aktorka opowiedziała nam o wydarzy się u Ingi w nowych odcinkach "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 15. w czwartki o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Niedawno mieliśmy okazję gościć na planie 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Co konkretnie działo się na planie? Jakie sceny realizowano? O tym opowiedziała nam Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga:

Jesteśmy w "Małej Warszawie" i tu właśnie Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, otwiera, uwaga, swoją restaurację! Chińską! Dziewczyny muszą przyjść z pomocą, ponieważ okazuje się, że kucharz nie przychodzi do pracy, bo... ma powody ku temu. Tutaj Dagmar trochę namiesza.

Zuza i Dagmar otwierają... chińską restaurację! Zobaczcie naszą relację z planu 15. sezonu "Przyjaciółek"!Zobacz więcej

Oj, działo się! Ale nie sposób byłoby nie zapytać, co w nadchodzących odcinkach "Przyjaciółek" wydarzy się w życiu Ingi. Szczególnie ciekawiła nas jej relacja z Maksem, więc aktorka uchyliła rąbka tajemnicy!

U Ingi bardzo dużo będzie się działo. Oczywiście najważniejsze dla niej są przyjaciółki, ale również mężczyźni i ta idealna, wymarzona miłość. Więc teraz pytanie, czy Inga rzeczywiście tę miłość spotkała tak na dobre i czy tym wybrankiem będzie Maks? Ich relacja na pewno pójdzie o krok dalej, dojdzie do poważnych deklaracji i do podjęcia wspólnych kroków... ale nie chcę wam za dużo zdradzać!

Niestety dowiedzieliśmy się też, że dojdzie do konfliktu pomiędzy Ingą a jej córką Hanią! Co będzie źródłem tego nieporozumienia? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×