"Przyjaciółki" sezon 15. Zuza właścicielką restauracji, swatanie Patrycji i nowy facet Doroty w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [CO SIĘ WYDARZY]

Już 5 marca na antenie Polsatu zadebiutuje 15. sezon "Przyjaciółek"! Zuza będzie miała nowy pomysł na biznes, Inga i Anka kłopoty z dziećmi, a w życiu Patrycji i Doroty pojawią się nowe miłości! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 15. od 5 marca w Polsacie! - sprawdź program tv

Ostatni odcinek 14. sezonu serialu "Przyjaciółki" zostawił nas z wieloma pytaniami. Na szczęście już niedługo, bo 5 marca, w końcu poznamy na nie odpowiedzi, bo serial wraca na antenę z nowymi odcinkami!

Co oznaczają przepowiednie Zuzy, Anki, Patrycji i Ingi z finałowego odcinka?Zobacz więcej

Ze zwiastuna nowych odcinków możemy dowiedzieć się, że Zuza (Anita Sokołowska) nadal nie będzie mogła znaleźć pracy. Za namową Dagmara (Marcin Korcz) będzie chciała kupić chińską restaurację! Z kolei Ela (Elżbieta Jarosik) za wszelką cenę będzie chciała uszczęśliwić Patrycję (Joanna Liszowska) i spróbuje zeswatać ją ze swoim znajomym księgowym (w tej roli Marcin Perchuć).

Kłopoty czekają za to Ingę (Małgorzata Socha). Co prawda nadal będzie z Maksem (Mateusz Janicki), ale jej córka Hania (Pola Figurska) będzie nieznośna, a w jednej z kłótni nazwie matkę "kretynką"! Anka (Magdalena Stużyńska-Bauer) również będzie miała problemy w domu. Zauważy, że Staś (Antoni Borowski) ją okrada! Za to Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) pozna nowego faceta (w tej roli Kacper Kuszewski)... Będzie miała romans?

Co jeszcze czeka serialowe przyjaciółki? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×