"Przyjaciółki" sezon 16. Aktorzy wrócili na plan! Nowe odcinki będą we wrześniu? Jedna z bohaterek zostanie uśmiercona?!

Jakiś czas temu zawieszono prace nad nowymi odcinkami "Przyjaciółek" z powodu zarażenia koronawirusem kogoś z ekipy. Teraz aktorzy wrócili na plan, ale nie wszyscy! Czy jedna z głównych bohaterek zostanie uśmiercona? Ekipa zdąży nagrać nowe odcinki, żeby wyemitować je we wrześniu? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" - kiedy nowe odcinki?

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że ktoś z ekipy pracującej nad serialem "Przyjaciółki" jest zarażony koronawirusem. Co więcej, miała być to jedna z aktorek grających główne role. Szybko okazało się, że rzeczywiście na planie pojawił się groźny wirus.

Kolejny aktor zarażony koronawirusem! Chodzi o syna Anki!Zobacz więcej

Zdjęcia do 16. sezonu hitu Polsatu zostały natychmiast zawieszone, a wszyscy poddani dodatkowym testom na koronawirusa. Przez to wrześniowa emisja nowych odcinków stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście okazało się, że jednak może zobaczymy we wrześniu nowe odcinki!

Staramy wyrobić się na planową emisję programu, czyli na wrzesień. Zobaczymy, czy nam to sprawnie pójdzie, ponieważ rzeczywiście wszystkie produkcje mają kilkumiesięczne opóźnienie, a my zaliczyliśmy jeszcze dodatkowy przestój. Będziemy monitorować sprawę na bieżąco i oceniać nasze szanse. Póki co trzymamy się jednak wrześniowego planu - powiedziała dla Plejady Martyna Wereńska, rzeczniczka prasowa Akson Studio.

Oczywiście zarażeni aktorzy nie uczestniczą jeszcze w nagraniach, więc niedawno pojawiły się też plotki, iż jedna z bohaterek zostanie... uśmiercona! Na szczęście były to tylko plotki.

Nie ma też mowy o sytuacji, że naglę jakąś bohaterkę uśmiercimy lub się jej pozbędziemy, tylko ze względu na postój w nagraniach. Na szczęście z naszych doświadczeń wynika, że zakażenie koronawirusem nie trwa przeważnie kilka miesięcy - dodała Martyna Wereńska w rozmowie z Plejadą.

Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i we wrześniu obejrzymy kolejny sezon "Przyjaciółek"? Dowiemy się wkrótce!

Kolejny dramat Zuzy! Dlaczego znowu nie ułoży sobie życia? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolkubina@wp.pl (gość)

    Dominka niech zrobi porządek ze swoja tusza, wtedy będzie mogła wrócić na ekrany, teraz niby kogo ona ma zagrać w tym filmie o Gierku ?!

    08.08.2020 20:39
  • Jolkubina@wp.pl (gość)

    Ludzie!!! Dominika Gwiift ?!!! Kogo ona na zagrać w tym filmie?! Rolę Gierkowej ma grać Małgosia Kożuchowska i wszystko w tym temacie!!!

    08.08.2020 20:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×