"Przyjaciółki" sezon 17. Dorota dalej będzie ze Sławkiem w nowych odcinkach! Dla niego całkowicie zrezygnuje z luksusu?

W 17. sezonie serialu "Przyjaciółki" Dorota będzie nadal ze Sławkiem i będzie zabiegać o jego względy. Przejdzie dużą metamorfozę, bo będzie gotowa zrezygnować dla niego z luksusu! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" nowe odcinki wiosną w Polsacie! - sprawdź program tv

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławek (Kacper Kuszewski) bardzo się od siebie różnią - ona uwielbia luksusy, a on jest prostym hydraulikiem, któremu niewiele potrzeba do szczęścia. Mimo to dobrze się dogadują i są razem szczęśliwi!

Inga znajdzie nową miłość?! Małgorzata Socha o nowych odcinkachZobacz więcej

Okazuje się, że w nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" nadal będą razem! Agnieszka Sienkiewicz zdradziła, że w 17. sezonie produkcji Polsatu Dorota zrezygnuje dla ukochanego z luksusu! Jej metamorfoza będzie zaskakująca!

Dorotka, jak to Dorotka, we wszystko, co robi, angażuje się na sto procent. Tym razem porwała ją miłość zdaje się, że jest poważnie zakochana w Sławku, skoro gotowa jest dla niego zmienić swe życie i całkowicie zrezygnować z luksusu, który był dla niej życiowym priorytetem. Ta metamorfoza będzie zalążkiem wielu zaskakujących i zabawnych sytuacji, które dostarczą widzom powodów do uśmiechu - wyznała aktorka w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Jak będzie teraz wyglądać życie Doroty? Przekonamy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×