"Przyjaciółki" sezon 17. Inga znajdzie nową miłość?! Małgorzata Socha o nowych odcinkach [CO SIĘ WYDARZY]

Wiadomo już, że powstaje nowy sezon serialu "Przyjaciółki"! Czy Inga znajdzie nową miłość i zapomni o Maksie? Sprawdź, co na ten temat powiedziała Małgorzata Socha!

Multimedia

Inga z "Przyjaciółek" znajdzie nową miłość?

W minionym sezonie serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) wciąż schodziła się i rozstawała z Maksem (Mateusz Janicki). Ich relacja jednak ostatecznie się zakończyła, gdy wyszło na jaw, że lekarz będzie miał dziecko z inną.

Przyjaciółki wróciły na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Obecnie powstają nowe odcinki serialu Polsatu i Małgorzata Socha zdradziła w rozmowie z "Party", co czeka jej bohaterkę. Okazuje się, że po przejściach z Maksem nie będzie chciała wiązać się z żadnym mężczyzną. Wygląda jednak na to, że jest dla niej przewidziany inny plan...

Indze z Maksem nie wyszło, bo nie była w stanie pogodzić się z tym, że ma dziecko z inną. Co więcej, na razie Inga nie widzi siebie w relacji z żadnym mężczyzną. Ale jak wiemy, los lubi płatać figle - wyznała odtwórczyni roli Ingi.

Czy to znaczy, że w jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna? Będzie wreszcie szczęśliwa? Dowiemy się wiosną, kiedy na antenie Polsatu pojawią się nowe odcinki "Przyjaciółek"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CEZARY PAZURA (gość)

  PIOTR LIGIENZA

  26.12.2020 22:35
 • PRZEMYSLAW CYPRYANSKI (gość)

  TOMASZ KOT

  26.12.2020 22:21
 • Magda (gość)

  Serial dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością. Dorosłe kobiety zachowują się jak nastolatki. Każdy normalny człowiek na błędach się uczy tych kobiet to nie dotyczy. Przestałam oglądać.

  09.12.2020 09:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×