"Przyjaciółki" sezon 6. Krzysztof Wieszczek w serialu. Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

Do obsady "Przyjaciółek" dołączył Krzysztof Wieszczek. Aktor pojawi się w 6. sezonie serialu i namiesza w życiu jednej z bohaterek.

Multimedia

Właśnie trwają zdjęcia do 6. sezonu "Przyjaciółek". We wrześniu będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki serialu, a w nich nowe wątki i bohaterowie. Do obsady dołączył Krzysztof Wieszczek. Aktor zagra maklera giełdowego Roberta, który pojawi się w życiu Ingi (Małgorzata Socha).

"To już oficjalne! Od września będziecie mogli oglądać mnie w serialu „Przyjaciółki” na antenie Polsatu. Nieźle namieszam w życiu jednej z bohaterek" - napisał Krzysztof WIeszczek na swoim profilu na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" SEZON 6. ZUZA ROZSTANIE SIĘ Z JERZYM I WRÓCI DO WOJTKA? "PRZYJACIÓŁKI". W 6. SEZONIE PATRYCJA UMRZE, A INGA NIE WEŹMIE ŚLUBU Z SZYMONEM?

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" Inga rozstanie się z Szymonem (Filip Bobek). Czy Robert będzie nową miłością Gruszewskiej?

Przypomnijmy, że Krzysztof Wieszczek wygrał ostatnio trzecią edycję "Dancing WIth The Stars", gdzie tańczył w parze z Agnieszką Kaczorowską.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×