"Przyjaciółki" sezon 6. Zuza rozstanie się z Jerzym i wróci do Wojtka?

Już we wrześniu 2015 r. pojawią się nowe odcinki serialu "Przyjaciółki". Wiadomo już, że do obsady powróci Lesław Żurek. Czy to oznacza, że znów będzie z Zuzą?

Multimedia

"Powrócił ! Tak, tak. I będzie wesoło :) Wojtek z "Przyjaciółki" i jego poczucie humoru (lub jego brak ;))" - tak Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza podpisała zdjęcie z Lesławem Żurkiem na Facebooku. To jednoznaczne potwierdzenie doniesień o tym, że Wojtek znowu pojawi się w życiu Zuzy.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI". W 6. SEZONIE PATRYCJA UMRZE, A INGA NIE WEŹMIE ŚLUBU Z SZYMONEM? WYSTARTOWAŁY ZDJĘCIA DO 6. SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"

W 6 sezonie "Przyjaciółek" Zuza stanie przed trudnym wyborem. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), ale wciąż na walizkach, czy wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym, ale by blisko przyjaciółek?

Z Wojtkiem spotka się przez przypadek. Oboje będą bardzo zaskoczeni, ale wrócą gorące wspomnienia… Zuza była jego wielką miłością, mieli mieć przecież dziecko. Czy uczucie miedzy nimi całkiem wygasło? Czy Zuza zdecyduje się zostawić Jerzego na rzecz swojej dawnej miłości?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×