"Przyjaciółki" sezon 8. Ingę znowu połączy coś z Andrzejem? [WIDEO]

W 8. sezonie "Przyjaciółek" widzowie mogą spodziewać się wielu nieprzewisywalnych zwrotów akcji. Czy jednym z nich będzie powrót Ingi do byłego męża?

Multimedia

Zdjęcia do nowego sezonu "Przyjaciółek" ruszyły pełną para. Na planie spotkali się już wszyscy aktorzy, zarówno ci, których obserwujemy od początku, jak i ci, którzy dołączyli właśnie do obsady.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" SEZON 8. MICHAŁ CZERNECKI DOŁĄCZYŁ DO OBSADY! [WIDEO]
"PRZYJACIÓŁKI". WYSTARTOWAŁY ZDJĘCIA DO 8. SEZONU! CO WYDARZY SIĘ W NOWYCH ODCINKACH? [ZDJĘCIA]

Jednym z wątków, który nurtuje widzów są losy Ingi (Małgorzata Socha), która po rozstaniu z mężem Andrzejem (Adam Adamonis) nie może ułożyć sobie życia. W czasie siedmiu sezonów spotykała się z różnymi mężczyznami, planowała nawet ślub. Teraz wydaje się, że jej związek z Robertem (Krzysztof Wieszczek) jest na tyle poważny, że nie ma szans, aby coś ich rozdzieliło. Czy na pewno?

Adam Adamonis, czyli serialowy Andrzej, zdradził nam, że w 8. sezonie "Przyjaciółek" wiele się wydarzy. - Od poczatku wiele się dzieje. Jestem ciekawy, czy to ostatnia transza, bo nagle wszystko się skumulowało - wskazuje aktor. Co jeszcze powiedział nam o relacjach jego bohatera z Ingą? Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×