"Przyjaciółki" sezon 8. Rozstania, śluby i nowe znajomości! Co wydarzy się w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 1 września na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki"! W 8. sezonie życie nie przestanie zaskakiwać Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji. W nowych odcinkach zobaczymy burzliwe rozstania, nowe znajomości i romantyczne chwile! Co jeszcze wydarzy się w serialu?

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" SEZON 8. OD CZWARTKU, 1 WRZEŚNIA O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Zuza (Anita Sokołowska) zapragnie mieć dziecko z Jankiem (Marek Bukowski). Jednak jej serce znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem! Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum. Inga (Małgorzata Socha) wije wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale czekają ją niezapowiedziane zwroty akcji za sprawą byłego męża, Andrzeja (Adam Adamonis). Podczas jednej z kłótni, dowie się, że następnego dnia Andrzej bierze ślub z Anitą (Sylwia Juszczak). Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze. Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki... Dwanaście nowych odcinków przebojowych „Przyjaciółek” zagości od 1 września, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji POLSAT.

W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czarnecki, Monika Dryl, Katarzyna Maciąg, Wojciech Dąbrowski, Anna Jarosik-Trawińska i Michał Meyer.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" - CO U NICH SŁYCHAĆ? NOWE ODCINKI OD 1 WRZEŚNIA W POLSACIE! [WIDEO]
"PRZYJACIÓŁKI". CÓRKA JEDNEJ Z BOHATEREK W OBSADZIE 8. SEZONU SERIALU! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • M. (gość)

    Serial coraz bardziej wydumany i denerwujący - kiedy te panie pracują i jaki luz mają w pracy? skoro non-stop wychodzą w trakcie, na kawę itp., a Patrycja obcina i stylizuje klientki i wiecznie wisi na telefonie. Takie podejście do roboty po prostu wkurza!!!!

    29.08.2016 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×