"Przyjaciółki" sezon 9. Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków hitowego serialu Polsatu! [WIDEO]

"Przyjaciółki" powracają z 9. sezonem! Nowe odcinki na antenie telewizji Polsat pojawią się już 2 marca, a teraz zapraszamy Was do obejrzenia zapowiedzi nowych epizodów serialu.

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" SEZON 9. OD CZWARTKU, 2.03.2017 O GODZ. 21:10 W POLSACIE!

Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy?

Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku?

Zuza na bezrobociu! "Udaje, że bardzo dobrze się w tym odnajduje" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W dziewiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×