"Przyjaciółki". Tamara Arciuch dołączyła do obsady 13. sezonu! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

Wiadomo już, że ruszyły zdjęcia do 13. sezonu serialu "Przyjaciółki". W nowych odcinkach do obsady dołączą nowi aktorzy, w tym m.in. Tamara Arciuch. Co zdradza zdjęcie z Instagrama Anity Sokołowskiej, czyli serialowej Zuzy?

Multimedia

"Przyjaciółki" w każdy czwartek o 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przed nami wielki finał 12. sezonu "Przyjaciółek". Wciąż nie wiadomo, jak potoczą się losy głównych bohaterek, ale pewne jest, że 12. seria nie będzie ostatnią oraz, że aktorzy wrócili na plan, o czym informują na swoich profilach w mediach społecznościowych. Produkcję kolejnego, 13. sezonu potwierdziła już serialowa Inga (Małgorzata Socha), oraz Dorotka, grana przez Agnieszkę Sienkiewicz, jest więc pewne, że pojawią się w nowych odcinkach.

To koniec historii Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? Wiadomo już, czy będą nowe odcinki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tamara Arciuch w "Przyjaciółkach"! Kim jest nowa postać w 13. sezonie?

Rąbka tajemnicy zdradziła też Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, dodając sugestywne zdjęcie z... Tamarą Arciuch! Kogo zagra aktorka? Na razie możemy tylko spekulować, jednak pewne jest, że jej bohaterka pojawi się w życiu Zuzy. Jak myślicie, będzie nową przyjaciółką czy czarnym charakterem? Warto dodać, że prywatnie Tamara Arciuch jest partnerką Bartłomieja Kasprzykowskiego, który w "Przyjaciółkach" gra Pawła, męża Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer).

Arciuch znana jest z ról, które potrafią namieszać - wystarczy wspomnieć jej występ w "Niani", jako Karolina Łapicka, rywalka tytułowej bohaterki w wyścigu po serce Maksa Skalskiego (Tomasz Kot). Innym przykładem jest jej rola w "Teraz albo nigdy!", ściągająca na pozostałych bohaterów niemało problemów. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się w 13. sezonie serialu "Przyjaciółki"!

Wzruszający ślub Zuzy i Janka w finale sezonu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Augusta (gość)

    Wszyscy już wiedzą,że Jacek Kopczyński jest kobietą😂

    23.01.2019 18:34
  • VIOLTTA ARLAK (gość)

    DOLCZYLA DO OBASDA SERIALU JACEK KOPCZYNSKI

    01.11.2018 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×