"Przyjaciółki" - trzy aktorki w ciąży!

Trzy aktorki z czterech grających serialowe przyjaciółki, są w ciąży!

Multimedia

Odtwórczynie głównych ról w serialu "Przyjaciółki" wprowadziły na planie niemałe zamieszanie i przyprawiły scenarzystów o ból głowy. Twórcy serialu będą musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, ponieważ trzy odtwórczynie głównych ról są w ciąży!

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA SOCHA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK [ZDJĘCIA] NOWY SEZON "PRZYJACIÓŁEK" JUŻ OD 28 LUTEGO! PRZECZYTAJ, CO SIĘ WYDARZY!

W najbardziej zaawansowanej ciąży jest Małgorzata Socha, grająca Ingę Gruszewską. Widoczny już brzuszek aktorki sprawił, że scenarzyści zmienili swoje plany i zdecydowali, że również Inga będzie spodziewać się dziecka. Na początku lutego okazało się, że potomstwa spodziewa się również Anita Sokołowska, wcielająca się w rolę Zuzy Markiewicz. Twórcy serialu zdecydowali jednak, że w jej przypadku zastosują takie ujęcie kamery, które pozwoli na ukrycie ciążowego brzuszka.

Teraz okazało się, że również Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja Kochan, spodziewa się dziecka! Na razie nie wiadomo, czy z tego względu scenariusz kolejnego sezonu zostanie zmieniony. Zdjęcia do trwającego sezonu zakończą się w kwietniu, czyli brzuszek nie będzie jeszcze widoczny, więc pewne jest, że Partycja na razie nie zajdzie w ciążę.

CZYTAJ TAKŻE: LISZOWSKIEJ NIE WOLNO SCHUDNĄĆ LISZOWSKA: 18.000 ZŁ ZA ODCINEK TO ZA MAŁO

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
 • natii (gość)

  przyjaciółki serial obyczajowy z 2013 roku i ciężarne aktorki co grają główne role oby w 3 serii były w ciążach

  20.03.2013 01:30
 • miragros (gość)

  Epidemia ciąż w serialu przyjaciółki 3 seria jesienią 2013 roku

  20.03.2013 01:29
 • ... (gość)

  Ciążowy jest brzuch, nie brzuszek.

  19.03.2013 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×