"Przyjaciółki" wróciły na plan! Będzie 13. sezon serialu Polsatu! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Anka, Zuza, Inga i Patrycja powrócą! Rozpoczęły się już zdjęcia do nowego, 13. sezonu serialu "Przyjaciółki". Co tym razem czeka bohaterki hitu Polsatu?

Multimedia

"Przyjaciółki" wracają na plan! Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) znowu pojawią się na antenie Polsatu. Emisja 13. sezonu najprawdopodobniej wiosną 2019 roku!

Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Finał 12. serii jeszcze przed nami, ale aktorki z "Przyjaciółek" już poinformowały o tym, że rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków. Małgorzata Socha, która przez cały 12. sezon była w ciąży, napisała w mediach społecznościowych:

Wracamy na plan! ❤️ 13. Sezon przed nami :) czy będzie dla kogoś pechowy? 🤔 Dajcie znać, jak chcielibyście rozwinąć losy bohaterek! 😊

Pozdrowienia z planu przesłała też Agnieszka Sienkiewicz:

Jak potoczą się losy bohaterek serialu "Przyjaciółki"? Czy Anka poradzi sobie z przeciwnościami w domu i w pracy? Jak Patrycja ułoży sobie życie? Czy Inga wróci na prostą? Co z Zuzą, która walczy z rakiem? Dorotka wciąż będzie żoną Eryka (Olgierd Łukaszewicz)? Przekonamy się już wkrótce!

Anita Sokołowska już tak nie wygląda! Zobacz, jaką metamorfozę przeszła aktorka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KRYSTIAN WIECZOREK (gość)

    KRZYSZTOF STELMASZYK

    01.11.2018 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×