"Przyjaciółki". Wszyscy mężczyźni Ingi, Zuzy, Patrycji, Anki i Doroty! Kto do nich dołączy? [GALERIA]

W życiu serialowych "Przyjaciółek" nie brakuje mężczyzn. Inga, Zuza, Patrycja, Anka, a także Dorota próbują zaznać szczęścia w miłości, ale - tak jak każdemu - wychodzi różnie. W ciągu 11 serii przez ich serca przewinęło się w sumie co najmniej kilku panów. Pamiętacie wszystkich mężczyzn "Przyjaciółek"?

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. od 6 września w Polsacie! - sprawdź program tv

Małgorzata Socha w roli porzuconej przez męża kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman - to one zawładnęły sercami widzów w 2012 roku, gdy na antenie Telewizji Polsat zadebiutowały "Przyjaciółki". Później dołączyła do nich także Agnieszka Sienkiewicz, jako Dorota - kochanka męża Ingi.

Zaręczyny, rozwód, choroba i dziecko w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [WIDEO]Zobacz więcej

"Przyjaciółki" poznaliśmy, gdy pojechały na zjazd klasowy. Inga właśnie została porzucona przez męża Andrzeja (Adam Krawczyk) dla młodszej, ale na imprezie spotkała kolegę ze szkoły - Rafała (Michał Rolnicki), który zakochał się w niej na nowo. Patrycja prowadziła salon fryzjerski, miała fantastycznego pracownika Stempla (Tomasz Stępień), który skrycie się w niej kochał, oraz wspaniałego mężczyznę u boku - Michała (Marcin Rogacewicz). Zuza awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Kiedy jednak spotkała Wojtka (Lesław Żurek) w serwisie naprawy laptopów, jej życie odmieniło się. Anka – troskliwa mama niesfornych bliźniaków i nastoletniej Julki, przed laty wraz z mężem (Bartek Kasprzykowski) ustaliła, że on robi karierę, a ona zajmuje się domem. Gdy dzieci podrosły, a mąż zaczął wracać coraz później do domu, Anka nie wiedziała, jak się odnaleźć w nowej sytuacji.

Przez 11 sezonów serialu w życiu "Przyjaciółek" pojawiło się wielu mężczyzn, okazuje się bowiem, że stworzenie idealnego związku nie jest łatwe. Za dziewczynami rozstania, powroty, tragiczne wydarzenia, złamane serca, chwile namiętnych uniesień oraz bolesne zawody. Czy w nowych odcinkach Inga, Anka, Patrycja, Zuza i Dorota ustabilizują się uczuciowo? Czy pojawią się nowi mężczyźni, którzy spróbują zdobyć ich serca? O tym przekonamy się wkrótce, a już teraz w naszej galerii możecie zobaczyć wszystkich poprzednich mężczyzn "Przyjaciółek". Pamiętacie każdego z nich?

Wychudzona Anita Sokołowska na planie serialu. Co się stało? [ZDJĘCIA+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×