"Przyjaciółki". Zdjęcia do 16. sezonu przerwane? Jedna z gwiazd serialu zaraziła się koronawirusem?

Niepokojące informacje dotarły do mediów z planu serialu "Przyjaciółki". Zdjęcia do 16. sezonu kultowej produkcji Polsatu miały zostać przerwane po tym, jak u jednej z gwiazd wykryto koronawirusa. O kogo chodzi?

Multimedia

Zdjęcia do 16. sezonu "Przyjaciółek" przerwane. Powodem Covid-19?

Ekipa serialu "Przyjaciółki" dopiero co wróciła na plan, ale jak wynika z najnowszych informacji, zdjęcia do 16. sezonu musiały zostać przerwane. Jak donosi Fakt, jedna z gwiazd hitowego serialu Polsatu zaraziła się koronawirusem.

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – miała powiedzieć tabloidowi osoba z produkcji serialu.

Jakie będą dalsze losy Zuzy? Fani wyraźli swoje zdanieZobacz więcej

Przypominamy, że gwiazdami serialu "Przyjaciółki" są: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Zarówno aktorki, jak i przedstawiciele stacji Polsat oraz Akson Studio milczą w tej sprawie jak zaklęci. -Nie chcę się na ten temat wypowiadać – powiedziała jedynie tabloidowi Anita Sokołowska.

Fakt informuje, że ekipa serialu musi poddać się teraz badaniom. Chodzi o około sześćdziesiąt osób. Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×