Przyjaciółki

"Przyjaciółki". Joanna Liszowska pokazała swoje prawdziwe oblicze. Już od dawna nie ukrywa tego, jak naprawdę wygląda. "Wreszcie ktoś się odważył pokazać naturę"

Joanna Liszowska na swoim koncie na Instagramie chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Niedawno postanowiła pokazać się w sieci w całkowicie naturalnym wydaniu. Internauci nie kryli zachwytu nad wizerunkiem aktorki, która postanowiła przestać ukrywać swoje siwe włosy.

09.08.2022Przyjaciółki

"Złotopolscy". Małgorzata Socha jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela. Tak zaczęła się jej kariera. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha jest dziś wielką gwiazdą. Niestety, początki kariery aktorskiej były dla niej trudne. Aktorka przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

25.06.2022Złotopolscy

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach. Te uroczystości zapamiętamy na długo! Które były spektakularne, a które kameralne?

Śluby w polskich serialach. Bohaterowie polskich seriali bardzo często stają na ślubnym kobiercu, a widzowie uwielbiają ślubne odcinki! Śluby w polskich serialach bywają spektakularne, ale zdarza się również, że serialowe pary decydują się na bardziej kameralną uroczystość. W obu przypadkach nie brakuje jednak emocji i uniesień. Przeżyjmy więc jeszcze raz najpiękniejsze śluby w polskich serialach!

03.06.2022Ranking

"Przyjaciółki" mają już 10 lat! Tak wyglądały główne bohaterki na początku serialu. Czy czas był dla nich łaskawy?

Już niebawem minie równe 10 lat od emisji pierwszego odcinka popularnego serialu Polsatu "Przyjacółki". Od dekady, w role tytułowych bohaterek wcielają się Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska oraz Magdalena Stużyńska. Pokazujemy, jak wyglądały gwiazdy serialu na początku swojej przygody z serialem. Dostrzegacie różnicę?

22.05.2022Przyjaciółki

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×