"Przyjacółki" odcinek 11. s.4. Maciek oświadczy się Ance!

Finał czwartego sezonu "Przyjaciółek" przyniesie wiele zaskoczeń. Jak potoczą się losy Anki i Maćka?

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 11. W CZWARTEK, 20.11.2014 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Maciek (Krzysztof Wach) wyraźnie stracił głowę dla Anki (Magdalena Stużyńska). Dzięki niemu kobieta odzyskała wiarę w siebie i uporała się z problemami. Poznali się w klubie i mimo początkowych wątpliwości, jakie miała Anka, instruktor jogi okazał się świetnym kochankiem i przyjacielem.

Maciek poznał już dzieci Anki, a nawet byłego męża (Bartek Kasprzykowski). W ostatnim odcinku czwartego sezonu ''Przyjaciółek'' Maciek dostanie propozycję nauki na prestiżowej uczelni w Nowym Jorku. Młody instruktor jogi chce jednak zostać w Polsce, z Anką. Przez to dochodzi między nimi do sprzeczki.

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE 5. SERIA SERIALU "PRZYJACIÓŁKI"! "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 11. S. 4. MAŁŻEŃSTWO PATRYCJI I MICHAŁA ROZPADNIE SIĘ?

Maciek postanowi zrobić krok dalej. - Dotarło do mnie, że ty mnie kochasz i chcesz na dla mnie dobrze, żebym był szczęśliwy, pojechał do Nowego Jorku, miał zajebiste życie. Ale będziesz za mną tęsknić... I to jest prawdziwe uczucie. To już nie jest jakaś fascynacja, jakieś zauroczenie. To jest prawdziwa miłość. Wiem, co chcesz powiedzieć, że jest różnica wieku, że masz dzieci. Ja to wiem, ale ja też cię kocham, nie chcę nigdzie wyjeżdżać, chcę tu być, tak naprawdę z tobą. Nie wiem mam klęknąć? Jestem młody, narwany i się oświadczam... Czy to mnie skreśla jeszcze bardziej...

Co na to Anka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×