"Przyrzeczenie". Christian Bale i Jean Reno w filmie o ludobójstwie Ormian. Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Przyrzeczenie" to epicki film ukazujący jedną z największych i najskrzętniej skrywanych zbrodni w historii ludzkości. Zdobywca Oscara CHRISTIAN BALE w poruszającej opowieści o miłości w czasach nienawiści. Przemilczana przez dziesiątki lat, szokująca historia pierwszej zbrodni ludobójstwa w XX wieku. Film w kinach od 5 maja! Zobaczcie jego zwiastun.

Multimedia

Rok 1915, stolica Imperium Osmańskiego. Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans.

Zobacz zwiastun filmu przygodowego Marty Karwowskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia.

Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy… Ten film jest dla narodu ormiańskiego tym czym „Wołyń” jest dla Polaków.

"PRZYRZECZENIE" W KINACH OD 5 MAJA

reżyseria: Terry George
gatunek: dramat
produkcja: USA
obsada: Jean Reno, Christian Bale, Oscar Isaac, Charlotte Le Bon, Shohreh Aghdashloo, Angela Sarafyan

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×