„Przysięga” 792. Emir decyduje się na ostateczny krok. Porywa dziewczynę! Rodzina ukrywa prawdę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas sprawdzić, co po krótkiej przerwie, wydarzy się w serialu „Przysięga”. W 792. odcinku dojdzie do porwania. Za wszystkim stoi... Emir Tarhun! Ulubieniec widzów zdecyduje się na ostateczny krok, aby prawda wyszła na jaw.

Multimedia

„Przysięga” odcinek 792. we wtorek, 24.01.2023, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

„Przysięga” wraca po krótkiej przerwie na antenę TVP. W 792. odcinku okaże się, że Masal musi przejść poważną operację. Czy dzięki niej odzyska słuch?

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Aby podnieść dziewczynę na duchu, Sehriye śpiewa jej piosenki. Zajmuje się Masal tak, jak wówczas, gdy dziewczyna była małym dzieckiem. Emir postanawia zmusić Gulperi, żeby wreszcie powiedziała prawdę. Porywa ją. Beyhan rusza na poszukiwania. Savas podejrzewa Emira. Rodzina Tarhunów ukrywa prawdę o porwaniu.

Zdjęcia z odcinka publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Hania (gość)

    Masal jest jakaś zacofana i upośledzona umysłowo… to pewnie po biologicznej mamusi i biologicznym tatusiu taka pierdolnięta, chociaż Kemal i Narin też walnięci, dzieci malutkich im się zachciało przed 50-tką…. Pamiętacie biologiczną matkę Masal co chciała cukierki od Kumru? XD ach te śmieszne czasy. A tak serio to OBEJRZYJCIE ORYGINAŁ! Aurora (Gulperi) była zmuszana do ślubu z obcym (synem przyjaciela rodziców) - Emirem i nie maja dzieci (na ten moment, ANI ONA ANI ON), za to Kemal i Narin są biologicznymi rodzicami Masal i nie mają bobasów żadnych. Ich rola jest nie ważna. Najważniejsi są A i E.

    24.01.2023 23:51
  • Adrianna suka kurwa be like: (gość)

    „Porywa dziewczynę” NiE nApiSzę, żE GuLpEri bO pO cO? JeStEm aDriAnNa sŁoWiK i TaK bArDzO NiEnAwiDzĘ GuLpEri, żE NiE nApiSzĘ jEj iMiEniA, Bo jEStEm TaK pSyChiCzNa, żE tO sPrAwi, żE pOcZuJĘ siĘ lepiEJ HiHiHi 👹

    24.01.2023 23:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×