"Przysięga". Aktorzy i aktorki z tureckiego serialu prywatnie. Zobacz, jak na co dzień wyglądają gwiazdy "Yemin"

Aktorzy i aktorki z serialu "Przysięga" chętnie pokazują swoje życie w mediach społecznościowych. Co wrzucają do sieci? Jak na co dzień wyglądają odtwórcy głównych ról w popularnej tureckiej telenoweli "Yemin"? Zobacz prywatne zdjęcia gwiazd serialu "Przysiega"!

Multimedia

Aktorzy i aktorki z serialu "Przysięga" prywatnie

Serial "Przysięga" to jeden z tureckich hitów emitowanych przez TVP. Produkcja opowiada o życiu pochodzącej z prowincji Reyhan (Özge Yagiz), które zmienia się radykalnie po śmierci jej matki. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem (Gökberk Demirci), beztroskim młodym mężczyzną, którego chce wyswatać ojciec. Dziewczyny waha się, ale ostatecznie zgadza się poślubić Emira. Ten jednak złym traktowaniem próbuje nakłonić ją, aby wystąpiła o rozwód.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Ich poruszająca historia, pełna wzlotów i upadków zafascynowała polskich widzów. Serial nadal cieszy się sporą popularnością, zresztą jak aktorzy i aktorki, którzy w nim występują. Jak na co dzień wyglądają odtwórcy głównych ról w "Przysiędze"? Postanowiliśmy to sprawdzić!

"Przysięga" - aktorzy i aktorki prywatnie. Co pokazują w sieci?

Gwiazdy serialu "Przysięga" chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie pokazują kulisy swojej pracy, a także to, jak wygląda ich życie prywatne. Ich profile na Instagramie obserwują miliony osób.

Co wrzucają do sieci gwiazdy "Przysięgi, czyli Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Ceyda Olguner, Hilal Anay czy Yağmur Sahbazova? Dowiecie się tego z naszej galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×