"Przysięga". Awantura i walka o życie w ostatnich odcinkach majowych odcinkach. Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

Przed nami ostatnie odcinki serialu "Przysięga" w maju. Nie obędzie się bez dramatów. Matka Narin dostanie udaru, a lekarze będą walczyć o jej życie. Meltem będzie próbowała pozbyć się niewygodnego świadka, a w niebezpieczeństwie znajdzie się Bade i Mert. Emir powoli zakochuje się w Gulperi, ale dziewczyna zawiedzie go i straci zaufanie. Sprawdź, co wydarzy się w ostatnich odcinkach "Przysięgi" w maju. Będzie gorąco!

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W ostatnich majowych odcinkach tureckiego serialu "Przysięga" wydarzy się wiele złego. Matka Narin będzie walczyć o życie - w szpitalu i w domu, gdzie również czyha na nią niebezpieczeństwo. Gulperi i Emir są coraz bliżej - wszyscy dostrzegają, że Emir w końcu poszedł za głosem serca. Czy między ojcem Yigita a Gulperi zaiskrzy?

Będzie blisko, ale spiskująca za ich plecami Tulay nie odpuści tak łatwo. Wymyśli nowy spisek, a Gulperi straci zaufanie Tarhuna. Reakcja Emira będzie wybuchowa!

Sensacyjne doniesienia z planu tureckiego hitu. Rzuciła rolę i odeszła z produkcji! Zobacz więcej

Meltem stara się ukryć prawdę, a gdy wszystko idzie nie po jej myśli, postanowi uciec z kraju. Plany pokrzyżuje jej Bade - koleżanka Merta zupełnie przypadkiem odkryje, że to Meltem spowodowała wypadek mamy Narin! Meltem zagrozi jej, że jeśli komuś coś powie, to Mert zginie!

"Przysięga". Co jeszcze wydarzy się pod koniec maja?

Na tym jednak nie koniec. Meltem zakradnie się do pokoju chorej Munevver. Czy mama Narin zginie w ostatnim majowym odcinku tureckiego serialu "Przysięga"? Czy Gulperi odzyska zaufanie Emira?

W galerii publikujemy streszczenia ostatnich majowych odcinków "Przysięgi" i nowe zdjęcia z tureckiego serialu. Sprawdź, co czeka bohaterów pod koniec maja!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Najbardziej wzruszające tureckie seriale. Przy ich oglądaniu niezbędny jest zapas chusteczek! Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Jola to ty jesteś głupia i stare baby co to oglądają, gdyby nie stare baby i ich zbuntowane wnuczki to lepiej by się to oglądało ze świadomością tego, że stare baby i ich zbuntowane wnuczki i psychiczne osoby 40+ np Anna Kowalska tego nie oglądają (gość)

  TVP jesteście zacofani, a artykuły pisze idiotka

  26.05.2022 22:23
 • Jola (gość)

  Ten film jest głupi i wredne małpy tam grają ta meltem to wredna s

  26.05.2022 16:50
 • Celina (gość)

  A skąd . On nie jest zakochany bo on nikogo nie potrafi kochać. On słucha tylko mamy sam nie kieruje obiektami uczuc.Ona jest zakochana. Ale widzi że to nic z tego.

  21.05.2022 12:38
 • Cepy! Tylko, że on jest w niej od początku zakochany, a ona nie (gość)

  Raczej ona powoli

  21.05.2022 01:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×