"Przysięga". Bohaterowie nowego tureckiego serialu. Kto jest kim w "Yemin"?

"Przysięga" to nowa turecka telenowela, która zastępuje w ramówce TVP1 "Wieczną miłość". Kto jest kim? Poznaj bohaterów serialu "Yemin" i sprawdź, kto gra w nowej tureckiej produkcji emitowanej w TVP1!

Multimedia

"Przysięga" od wtorku, 3.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

"Przysięga" (org. "Yemin") to współczesny serial obyczajowy. Główną bohaterką jest Reyhan (Özge Yağız), która wychowała się na prowincji. Jej życie radykalnie się zmienia po śmierci matki. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem (Gökberk Demirci). Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.

Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?Zobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Kto jest kim w "Przysiędze"? Którzy tureccy aktorzy występują w serialu? Poznaj bohaterów nowej tureckiej telenoweli "Yemin"!

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mika (gość)

    Proponuję serial Gdybym był chmurą. Po prostu turecka nieoceniona perełka. Zapada w pamięć na bardzo długo. Mądry i bardzo poruszający

    09.09.2019 18:37
  • VVV (gość)

    Nie każdy turecki serial jest najwyższych lotów to prawda ale w porównaniu z polskimi to nawet te nieudane produkcje znad Bosforu to prawdziwe perełki.

    04.09.2019 22:01
  • Ola (gość)

    Wolę te tureckie seriale od głupich polskich szczegolnie Ukryta prawda ,Dlaczego ja to jest okropne.

    04.09.2019 15:14
  • Do "Do pani Iwony" (gość)

    Eee tam, z jakiej krwi i kości? Twoim zdaniem np. w Wiecznej miłości bohaterowie byli z krwi i kości, którzy mieli realne problemy zwykłych ludzi? Przecież tam wymysł gonił wymysł, absurd gonił absurd. Istotnie twórcy wykazali się tak wielka fantazją, że aż to było męczące, byle tylko serial ciągną, się niczym flaki z olejem.

    04.09.2019 14:46
  • Do Pani Iwony (gość)

    Tureckie seriale kończą sie z reguły źle, bo tego oczekują widzowie. Życie to nie bajka, bohaterowie mają być z krwi i kości, mają mieć problemy i pod górkę. Nie moze byc tak ze maja super mieszkania, samochody, prace, pieniądze i miłość. Mnie to akurat odpowiada.

    03.09.2019 19:19
  • kit (gość)

    Kolejne ciepłe kluchy....Ehh TVP kupcie coś porządnego. Po wiecznej miłości poprzeczkę macie wysoko ale chociaż spróbujcie... "Calikusu", "Fatih Harbiye" Te seriale by się dobrze oglądało fanom wiecznej miłości.

    03.09.2019 15:03
  • Iwona Gruszka (gość)

    Dlaczego w serialach tureckich pokazuje sie wiele przemocy i szantażu. Kończą na ogół się bez dobrego zakończenia, zło zwycięża.

    03.09.2019 09:51
  • Rt (gość)

    W Więźniu miłości to brakuje juz tylko tego aby dzwonili do siebie siedząc pry wspólnym stole, tam bez przerwy ktoś do kogoś dzwoni, nawet jak wychodzą z pokoju to biorą telefon ze sobą ,to aż razi.

    02.09.2019 15:28
  • Dana (gość)

    Te seriale są tragiczne.Tylko historyczne da super.A tak wiezien milosci tylko telefony odbierają i piją herbatę !!Kupcie wreszcie dobry film za nasze abonamenty.

    31.08.2019 17:35
  • Anielec (gość)

    Szkoda, ze juz więcej nie zobacze kemala...facet ideał❤

    28.08.2019 11:20