"Przysięga". Fani próbują namówić Özge Yağız, aby została w serialu. Reyhan zabraknie w nowych odcinkach?

Özge Yağız, czyli Reyhan z serialu "Przysięga", postanowiła odejść z serialu. Informacja ta bardzo zasmuciła jej fanów, którzy teraz próbują wpłynąć na zmianę jej decyzji. Czy w 3. sezonie tureckiej produkcji zabraknie Reyhan?

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W Turcji wkrótce zakończy się 2. sezon serialu "Przysięga" (org. "Yemin"). Twórcy zapowiadają, że powstaną nowe odcinki, ale fanów produkcji sparaliżowała wiadomość o tym, że Özge Yağız, która wciela się w Reyhan, postanowiła zakończyć swoją przygodę z serialem.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Mówi się, że turecka aktorka otrzymała propozycję nowej roli i dlatego rozstała się z "Przysięgą". W nowym odcinkach wciąż będzie można oglądać serialowego Emira, którego gra Gökberk Demirci. Widzom trudno jednak wyobrazić sobie "Przysięgę" bez ich ulubionego duetu. Fani postanowili więc namówić Özge, aby zmieniła zdanie. Piszą do niej w mediach społecznościowych i proszą, aby wróciła do serialu.

Wygląda jednak na to, że Yağız podjęła już decyzję i nie ma zamiaru jej zmieniać. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała post, w którym pożegnała się z Reyhan i z fanami serialu, jednocześnie dziękując im za wsparcie oraz słowa uznania.

Serial "Przysięga" będzie kontynuowany bez Özge Yağız. Czy to oznacza, że Ryhan umrze w finale 2. sezonu?! Przekonamy się już wkrótce!

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANNA (gość)

    Komu się nie podoba niech nie ogląda a ja bardzo lubię i szkoda że nie będzie Ozge oboje są piękni i pasują do siebie życzę im szczęścia w realu

    13.05.2020 19:06
  • Halina (gość)

    Krytykujecie przepiękną młodą, pełną werwy,aktywną, rozgadaną aktorkę, której jak sama powiedziała kazano milczeć i płakać. Krzysiu ma rację a Lechu niech trochę pomyśli. Aktor gra w/g scenariusza i reżysera. Ktoś napisał coś tak beznadziejnego, pełnego nienawiści i zła a reżyser spowolniony powtórki i czekasz aż coś powiedzą. Może to inna kultura niby podobnie... a policja pożal się Boże...Główni bohaterowie tworzyli piękną parę ale Gotberk też musiał ciągle wykrzykiwać na Ozge, tyle poniżania kobietę. Scenariusz pisała kobieta- coś tu nie halo???? Te krzyki na kobietę widziałam i w innych tureckich filmach. Śmierć bohaterów w tylu filmach???przyzwyczajeni w Wspaniałym stuleciu mordowali dzieci, wnuki a my przeżywamy śmierć Reyhan

    12.05.2020 23:19
  • Krzysiek (gość)

    Wcale sie nie dziwie ze Ozge Yagiz zrezygnowala z grania w tym kiczydle macie racje tego nie da sie ogladac jezeli to jest prawda ze dostala nowa role czekam z utesknieniem na nowy serial z nia w roli glownej mam nadzieje ze bedzie o wiele lepszy od tego kiczydla i przynajmniej aktorka bedzie mogla sie rozwijac zawodowo bardzo dobra decyzje podjela szanowalem ja i szanuje nadal fajna dziewczyna niech jej sie ulozy w zyciu prywatnym i zawodowym jak najlepiej zasluguje na to a to kiczydlo niech sie zakonczy jak najszybciej ja ogladalem ten serial tylko ze wzgledu na Reyhan 1sezon i drugi tak do 146 odcinka dopuki nie zaczelo sie wszystko cofac do poczatku powiedzialem basta i tak jest do dzis aktorce zycze wszystkiego najlepszego powodzenia w nowej roli niech sie rozwija zawodowo ale rowniez prywatnie nich sie jej wiedzie jak najlepiej mam nadzieje ze wkrutce zobaczymy ja w nowej roli na ekranach telewizorow czekam na to jeszcze male porownanie Wiezien Milosci od momentu kiedy zaczeli grac Sabach i Karem zdecydowanie przycmil tamten kicz oby grali jak najdluzej bardzo fajna para ciekawe jak sie rozwinie ich watek

    06.05.2020 21:57
  • ola mcpdkjcodkjn dopckjdokcopcodjc (gość)

    lncjpkjdn codjnc kndokcmn dockn ncpkdmckpdkmc nmockmdncond kcnjodpncdokcjndjcok njojn djocjnd njcjod cndpjcondjocjnd codkjnk cnjdkpockjockjncjpokjskipkcjondjkpckmdncjodkncdol dskckpncodjncp dncdpocn jsxdjsnchodjnchdojcn jxcpodjnhc odnchdjocijdocndhjcojdbchiodocibhco joijchnochinh docibdcdijhbc pkicondjpcondj cjdocpdjoncjdpjckdo djcojdnchjodjnchjdjoncjdi0jcond0pcojd jdcoikjdcojnd hcjodin chjodnhcjdojnh jcojdcondhcjjodnh jcjodnvdoncjdjvd0ojcnhdjockojd0coihj vo0ijdivh na djcpjdjcodnhcjodncodncjodjnco njodcnhdjpcjondhjic dkcpjdcpjmdnjcpjdoncdocjcodjn nojncjdonj0djond

    05.05.2020 20:05
  • Marta lvf;kfmvlfmvlnfvlmfnvlkfmv lmkfojfkvpk (gość)

    mvkmnfvkmn fvp;fmln vpfkmvkf[pdlmvjfkpvkmfn Po raz pierwszy z dna 28 sierzpnia 1997 r. ustawą z dnia 18 lipca 2003 r. z dnia 28 listopada 2007 r. ihadojocjshncjosjhcnosjhb ihjhbchsjhncbisjhbcghsichbsg ichbvbchsbvcbhishbchiushcbuhhvbihbvsgc hoshciishbcgshicjhsu isocjnbshjcjsb cbksjcojshnbcikhnbcsjcbj bcijbscnhosjhcb sikchnb scosjposhbxhisjolxhnxpoajhxb johbixhnb sicjshnbishbj vbshijoxshxhivxisoix vciscvijcv bojxcjbscnhjosjcnokjj bokclpjlkcbnhjdpkcjnidojkcdpjnb ijonb jojcbodkcipdjobhodjhb ojcodhcb dvbdibcd cdpocpoikjh sioixjbchoshnjo pakscpjksipcnjspkicjspjonsjpcoslpjpconh oraz odjfpdijohfjdohvnf jovjhjvfibnhjv odnbhvoikjn jpjonvjdpvodjonvhjidpjodpvjlnhdjvviojjfpvofohv sadvdkvjndvokv novjniv

    05.05.2020 20:02
  • kasiu hdcidhcijdhbvdijvhbdihb ojfnhvodjihbvdoivjhnbfdih (gość)

    mfvpjnvolmk fnvfpkmlnv fpkvlk fnpvf[vkmjfpvlok fnvpf[lk[vfpvknfjpv[fkv fkvpflnmvkpflk vnfpvlkfjvpofk nvokfpkvnfonvk fnkpvkfmj na odckpdkb vdkpjnk vdnk[cpdkpjocjdbnjvod huoojxiosjocsjbih ihkjsclsjlcjs hixohsxohibxhsdhbjbikxbj vbshicoshxoaiv okjaspjaopxojanjxopajsxapon hjoipsaoposijaixoaihxaoi xujhaihxbahoxiahbxoshnhxosjhxnsxo ksksnhdxjosjnxosnho hoijnhsodnhshidosidhs hihsidhsodc zaahsnoajsxohnxdbsihnx hijhndbshdxoijs bchisjhcb sihcbj shoxjuhsnxijuosoxjhsni jojdnojckncodjnije cfnoecfpjdepoenfchjeosp szasdlmvd;lmdlmjl mdlnd cldnfndvjokn dolewasera knknlkndk clkdjn clonk coojcdonchodjnihndjojndhnhjocndbhco jcdojnhcbdojncibdocikdjbcidvoj nsdojcf sdjkifc bcdfjobc djbsjsb sefvikfnvofk vfijvof vifjvikoibnvojdknvjofjb novjndvn dbvnjojnvonv bndjovpjdooiv bdoivdbvhodibodv

    05.05.2020 19:49
  • Vvv (gość)

    Tak debilnego i dennego serialu jeszcze nie widzialem! Poziom tych emocjonalnych bzdur jest przerażający! Powinni prawnie zakazać rozpowszechniania takiego chłamu, ktory ludziom robi g.... z mózgu. Straciłem szacunek do Turcji za wyprodukowanie tej histerycznej, mdłej paplaniny

    05.05.2020 19:01
  • Klara (gość)

    Ten film to flaki o olejem wystarczy obejrzeć raz na tydzień i wiadomo o co chodzi wieczna miłość juz była lepsza

    05.05.2020 13:07
  • Leila (gość)

    Bardziej nudnego I glupiego filmu nie widzialam oni w zyciu tez chyba tacy sa ze co I'm sie nie pewnie to wiesz

    05.05.2020 11:03
  • Lech (gość)

    Tak bzdurnego serialu jeszcze nie oglądałem to totalne dno, nie oglądajcie tego pół filmu to płacz aktorki i patrzenie sobie w oczy głównych bohaterów nuda nuda i jeszcze raz nuda

    04.05.2020 19:01
  • nie starczyło łez (gość)

    Chyba wypłakała się już do ostatniej łzy i dlatego nie dałaby rady dalej grać Reyhan. Bo ta musi płakać minimum połowę każdego odcinka. Myśleć nie musi, ale płakać to koniecznie!

    04.05.2020 16:55
  • Malina (gość)

    Niech dadzą sobie spokój z tym serialem flaki w oleju beczą i na okrągło rozmawiają ze sobą

    04.05.2020 15:19
  • Maria (gość)

    Niech

    04.05.2020 15:17
  • Yemın (gość)

    Ipek Emiroglu Ozer...Zehra i Ömer z WM nie zmarli w pożarze w finale 2 sezonu. Pare lat później mieli wypadek samochodowy wraz z synkiem i Ayše. Cała trójka zmarła i tylko maly Emirek przeżył. W przysiędze Reyhan ma umrzeć po porodzie. Urodzi córke którą Emir nazwie imieniem żony. Na ig Ozge wrzuciła pewne zdjęcie prawdopodobnie z porwania. Takiej sceny jeszcze nie było więc może zostać wtedy zabita.

    04.05.2020 12:58
  • Ipek Emiroglu Ozer (gość)

    Jak Reyhan umrze to wtedy zupełnie jak w Więźniu Miłości.Zehra też umrze w drugim sezonie w finale bodajże

    04.05.2020 10:37