przysięga feride

"Przysięga" na początku lutego. Tajemnicza Gulperi i przygotowania do zaręczyn! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkach

4. sezon tureckiego serialu "Przysięga" wystartuje w Polsce już pod koniec stycznia. W nowych odcinkach "Yemin" Emir zaangażuje się w pomoc tajemniczej kobiecie. Jego narzeczona Tulaya nie będzie z tego powodu zadowolona. Czy Gulperi sprowadzi na rodzinę Tarhun niebezpieczeństwo? Oto, co się wydarzy. Publikujemy streszczenia nowych odcinków oraz najnowsze zdjęcia z serialu "Przysięga".

25.01.2022Przysięga

"Przysięga". Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkach

Turecki serial "Przysięga" - TVP pokaże nowe odcinki "Yemin", a konkretnie 4. sezon tureckiego hitu. Historia Emira nabierze rozpędu po czteroletnim przeskoku czasowym. W życiu Tarhuna pojawi się nowa kobieta, która będzie rywalizować z jego narzeczoną! Przeczytaj nasz tekst, aby dowiedzieć się, co czeka głównego bohatera "Przysięgi" w nowych odcinkach.

23.01.2022Przysięga

"Przysięga" . Finał już pod koniec stycznia. Kolejna śmierć w tureckim serialu? Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Przed nami już ostatnie odcinki tureckiego serialu "Przysięga". Nareszcie dowiemy się, jak zakończy się historia Feride, która już tyle wycierpiała. Kolacja u Tarhunów, powrót Songul i dramat na cmentarzu, przy grobie Reyhan. Przeczytaj ostatnie streszczenia odcinków 3. sezonu "Przysięgi". W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu.

23.01.2022Przysięga

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×