"Przysięga". Gökberk Demirci żegna się z Özge Yağız pięknym wpisem. Komentuje też jej zdjęcia! Zdradził, że są razem?

Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą? O związku serialowych Reyhan i Emira mówi się od jakiegoś czasu, jednak sami zainteresowani nie potwierdzają tych doniesień. Po zakończeniu zdjęć do 2. sezonu "Przysięgi" Gökberk Demirci pożegnał się w pięknych słowach z Özge Yağız i ekipą tureckiego serialu.

Multimedia

Gökberk Demirci żegna się z Özge Yağız w pięknych słowach

Niedawno fanów serialu "Przysięga" zszokowała informacja o odejściu z produkcji głównej bohaterki. Özge Yağız, czyli serialowa Reyhan zdecydowała się pożegnać z produkcją. Tureckie media spekulują, że w ten sposób potwierdza związek z serialowym Emirem, czyli Gökberkiem Demircim. Według innych doniesień, decyzja aktorki spowodowana jest innymi planami zawodowymi.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Kilka dni temu padł ostatni klaps na planie 2. sezonu "Przysięgi". Oznacza to, że nakręcono ostatnie odcinki z udziałem Özge Yağız. Gökberk Demirc zamieścił piękny wpis na swoim profilu na Instagramie, w którym podziękował całej ekipie serialu oraz widzom za wsparcie. Aktor dodał także, że nie może się doczekać nowych odcinków "Yemin". Cały wpis opatrzony był uroczym zdjęciem z Özge Yağız. Media spekulują, że jest tam ukryty przekaz.

Gökberk Demirci często także komentuje zdjęcia, które publikuje serialowa Reyhan. Aktor zwykle komplementuje turecką piękność. Pod jednym ze zdjęć napisał "Piękna...". Czy tymi komentarzami potwierdza swój związek z Özge Yağız?

Özge Yağız żegna się z serialem. Wiemy, co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • HL2 (gość)

    Myśle, że ten stereotyp o Turkach jest jednak krzywdzący ( do wpisu STANA o słowach obrazy). Trzeba wziąć pod uwagę ze o Polakach też pewnie gdzieś w świecie ktoś może powielać stereotyp że to pijak i złodziej co również byłoby krzywdzące, bo nie wszyscy piją i kradną. Mnie by to dotknęło, gdyby jakaś cudzoziemka do innej powiedziała " ty Polko" w znaczeniu pijaczko i złodziejko a w domyśle pewnie jeszcze coś więcej... znam kilka Turczynek i Turków ( mieszkam w Niemczech), nie mogę nic złego o nich powiedzieć, pewna rodzina to moi sąsiedzi. Ostatnio przyszli nas tak po prostu zaprosić na grilla bysmy spróbowali tureckiej kuchni. Czy wśród Polaków to też powszechne by zapraszać sąsiadów ot, tak do wspólnego stołu? Nie spotkalam się z niczym nieprzyjemnym z ich strony.

    09.06.2020 10:49
  • STAN (gość)

    U nas się mów chcąc kogoś obrazić(Ty Turku),czy rzeczywiście w Turcji są tam tacy ludzie jak w tym i nie tylko serialach,?Czy jest tam jakaś sprawiedliwość? Masakra!!

    07.06.2020 08:32
  • Halina (gość)

    Reyhan iEmirowi życzę powodzenia w dalszej pracy zawodowej dużo szczęścia w życiu osobistym Pozdrawiam zPolski 😍

    28.05.2020 21:58
  • #mysza# (gość)

    Sa piekni Ozge i Gokberk ❤👍 szkoda , ze konczy sie ich wspolny udzial w serialu😔 mysle , ze zycie ulozy im sie pieknie oby bez tylu lez Ozge jakie spotkaly ja w calej seriu . Ciagle walczyla z przeciwnosciami losu mimo wielkiej milosci do Emira ❤❤❤❤ile musi miec czlowiek sily na takie ponizenia. Ale mimo wszystko lubie ich oglodac poniewaz takiej milosci w takim domu nie daloby sie obecnie w naszym spoleczenstwie przezyc☺ Zycze Ozge dalszych sukcesow i osiagniec w nowych filmach i serialaach abys mogli jeszcze ja zobaczyc❤❤❤ wraz z Gokberkiem💞💞💝💝💝

    27.05.2020 18:50
  • Halina (gość)

    Są piękni z ogromną przyjemnością się na nich patrzy 👍 🥰🥰🥰 🖐🖐🖐 💕Reyhan i Emir 💗 💙 💚 💛 🧡 nikt Jejj nie zdoła zastąpić nikt🧡🧡REYHAN 🧡🧡 Zyczę im sukcesów i szczęścia

    22.05.2020 11:31
  • Halina (gość)

    Są piękni z ogromną przyjemnością się na nich patrzy 👍 🥰🥰🥰 🖐🖐🖐 💕Reyhan i Emir 💗 💙 💚 💛 🧡 nikt Jejj nie zdoła zastąpić nikt🧡🧡REYHAN 🧡🧡 Zyczę im sukcesów i szczęścia

    22.05.2020 11:28
  • Maria (gość)

    Będè oglądać do chwili kiedy będzie grać Ózge Yaģiz ,gdyż nikt inny nie jest w stanie jej zastąpić.Takiej pięknej kobiety trudno szukać w serialach.To niespotykanie piękna kobieta i bardzo piękna para w tym serialu.Szkoda,że się tak kończy. Mam nadzieję ,że prywatnie pozostaną razem.

    22.05.2020 09:34
  • Ola (gość)

    Uwielbiałam ten film. Żałuję, że się skończy po 2 sezonie i jeszcze w taki sposób... Para z nich piękna, on przystojny, ona hipnotyzująca!

    21.05.2020 06:46
  • Irena (gość)

    Jesli tak sie beznadziejnie skonczy to bez sensu bylo ogladanie i wyplakiwanie lez a scenarzysta do kitu

    20.05.2020 11:07
  • Irena (gość)

    Jesli tak sie beznadziejnie skonczy to bez sensu bylo ogladanie i wyplakiwanie lez a scenarzysta do kitu

    20.05.2020 11:06
  • Anika (gość)

    Bardzo fajna para bardzo im kibicuję.

    20.05.2020 00:15
  • Maria St (gość)

    Ale smutno.Dalszy ciąg Przysięgi to nie to samo.To jak by do pięknej sukienki doszyć falbankę.Ale takie są Tureckie seriale każdy kończy się beznadziejnie.Trzymam kciuki za moją piękna parę i dziękuję Emirowi za piękne i eleganckie podziękowanie swojej partnerce .Musi bardzo kochać Emira że zrezygnowała z trzeciej części . Może kiedyś ktoś napisze i ich dalszych losach Wszystkiego co

    najlepsze niech się Wam spełni.Usciski

    19.05.2020 20:53
  • Senastian (gość)

    Bez niej nie będzie ten sam film Pozdrawiam❤️

    19.05.2020 19:38
  • Wanda (gość)

    Są piękni i pasuja do siebie Życzę im wszystkiego najlepszego.Czekam na ich ślub.

    19.05.2020 19:15
  • Gosc (gość)

    Kiedy tatusia ozdrowia i przepwdzi te dwie wstretne baby z domu

    19.05.2020 16:39
  • Fanka (gość)

    Produkcja naciska na aktorów żeby pokazywali się razem dla większej popularności serialu. Tak samo było w serialu "Więzień miłości " Gdy skończył się serial rozstali się.

    19.05.2020 15:40
  • Maryla (gość)

    Cenimy swoja prywatność to szanujmy.prywatność innych w tym aktorow i artystow. A co do pary Reyhan i Emira to lubię ich oglądać jako serialowa parę. To wszystko. Pozdrawiam !

    19.05.2020 13:34
  • Kubiak Maria (gość)

    Aktorzy bardzo fajni. Ale treść filmu bardzo rozwlekla. Skrocilabym długość filmu o połowę.

    19.05.2020 13:32
  • Günaydın (gość)

    Kurła nie pojmuję że tak nudny serial nie ma końca. Glowna aktorka bardzo ładną, ale to jej oczy najbardziej są hipnotyzujące. A media na ogół doszukują sie romansów głównych aktorów. Wystarczy że skomentuja pozytywnie swoje zdjecia i pyk MAJĄ ROMANS haha zabawne. Łatwego zycia to ci popularni aktorzy nie mają.

    19.05.2020 10:33
  • nelka (gość)

    sa razem czytalam w tureckim czaopismie , ze widziano ich niejednokrotnie w stabule , a nawet razem byli w szpitalu gdzie GOKBARKA matka lezala chora ktora niedawno pochowal , ciesze sie , ze sa razem prywatnie, oni sa tacy urocy , az milo sie na nich patrzy ! odeszla bo jej kontraktu nie przedluzono