"Przysięga". Kolejna śmierć w serialu. Los jednego z bohaterów jest już przesądzony! Co się stanie? Zło zatriumfuje…

Już niebawem w serialu "Przysięga" dojdzie do kolejnej tragedii, a widzowie muszą przygotować się na najgorsze! Jedna z bohaterek nie cofnie się przed niczym, aby pozbyć się niewygodnego... męża. Kto zginie w serialu "Przysięga"? Sprawdźcie, z kim przyjdzie nam się pożegnać.

Multimedia

Kolejna śmierć w serialu "Przysięga"

Powoli zbliżamy się do finału 3. sezonu serialu "Przysięga". Feride wyszła za Umita - jej mąż jest wybuchowy i apodyktyczny. Gnębi ją i grozi, że skrzywdzi jej najbliższych, w tym Emira Tarhuna i małego Yigita. Coraz ciekawiej robi się także w wątku nestora rodziny Tarhunów - Hikmeta. Ojciec Emira i Suny, a brat Kemala i Oyi, poślubił przebiegłą Songul, która chce przejąć jego majątek.

Dlaczego warto oglądać serial "Emanet"? Poznaj opinie widzów! Zobacz więcej

Songul wpędzi Hikmeta do grobu?

Nie tak dawno w "Przysiędze" zobaczyliśmy, jak najstarszy z rodziny Tarhunów rozdziela majątek. Pazerna Songul musiała przełknąć gorzką pigułkę, bo okazało się, że mąż przepisał jej tylko jeden apartament i samochód. Reszta - w równych częściach - przypadła jego bratu, siostrze oraz dwójce dzieci.

Kiedy Hikmet (dzięki Talazowi) odkryje prawdę o nieuczciwości Songul i jej wszystkich podłych zagraniach, zażąda rozwodu! -Moim największym błędem było to, że ci zaufałem i zaprosiłem do mojego domu - wyzna Hikmet Tarhun, a chwilę później upadnie na podłogę.

Kumru pokazała ślubne zdjęcia! Zobacz, co słychać u pozostałych gwiazd "Yemin"Zobacz więcej

Już niebawem w serialu "Przysięga" ojciec Emira trafi do szpitala i już stamtąd nie wróci...

Co wydarzy się w serialu "Przysięga"? Dlaczego Hikmet trafi do szpitala i umrze? Wyjaśniamy w galerii!

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Fan (gość)

  A co sie stało z Suna?

  28.11.2021 13:44
 • Ja (gość)

  Nakopała bym do d..y temu co uprzedza fakty.

  27.11.2021 21:20
 • Ja (gość)

  Nakopała bym do d..y temu co uprzedza fakty.

  27.11.2021 21:20
 • Adi (gość)

  Miał zawał po rozmowie z Songul, po tym jak kazał jej podpisać papiery rozwodowe i opuścić rezydencję.

  27.11.2021 16:41
 • Przysięga Fan #1 (gość)

  Dlaczego ja to wciąż oglądam, przecież to jest takie głupie

  27.11.2021 16:39
 • Lara (gość)

  Tylko nie to. Hikmet jest dobry czuły i szkoda mi go bardzo . Niech zginie Umit ,tylko po co wogole za niego wyszła za mąż, źle mu z oczu patrzy.A Feride tylko milczy zamiast poprosić o pomoc Emira.To dobry i szlachetny człowiek,wciąż oszukiwany .A Songul to działa mi na nerwy dawno powinna być wyrzucona z domu.Pazererna i nie dobra innym.uf.

  27.11.2021 16:16
 • Weronika Jastrzębska Bydgoszcz (gość)

  To taki dość smutny episod. Ale jak to się wogule stało, że on trafił do szpitala? Bo jeszcze nie pokazali tego odcinka w telewizji :(

  27.11.2021 15:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×